رفتن به بالا
  • جمعه - 20 خرداد 1401 - 22:08
  • کد خبر : ۱۲۳۵۲
  • چاپ خبر : جنرال ویند سقز در خانه متوقف شد، خانه صنعت کرمانشاه زورش به نماینده اردبیل نرسید
هفته هفتم مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال ایران؛

جنرال ویند سقز در خانه متوقف شد، خانه صنعت کرمانشاه زورش به نماینده اردبیل نرسید

به گزارش یاریزان؛ دیدار دو تیم جنرال ویندسقز و هیات فوتبال شوط از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال ایران در گروه پنجم با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به به پایان رسید. همچنین دیدار تیم های خانه صنعت کرمانشاه و تی ولی اردبیل با نتیجه 3 بر 2 بسود نماینده اردبیل خاتمه یافت. نتایج سه دیدار برگزار شده گروه پنجم در پایان این هفته: گروه پنجم: جنرال ویند سقز یک – هیئت فوتبال شوط یک خانه صنعت کرمانشاه ۲ – تی ولی اردبیل ۳ اتحاد اراک ۳ – مینودر قزوین ۳ در پایان دیدارهای این هفته، تیم خانه صنعت کرمانشاه با 10 امتیاز در جایگاه چهارم و تیم جنرال ویند سقز با کسب 4 امتیاز در جایگاه ششم و قعر جدول قرار دارد.

در پایان دیدار های هفته هفتم لیگ دسته دوم فوتسال ایران، تیم های جنرال ویند سقز و خانه صنعت کرمانشاه به مصاف حریفان خود رفتند.

در پایان دیدار های هفته هفتم لیگ دسته دوم فوتسال ایران، تیم های جنرال ویند سقز و خانه صنعت کرمانشاه به مصاف حریفان خود رفتند.

به گزارش یاریزان؛ دیدار دو تیم جنرال ویندسقز و هیات فوتبال شوط از سری مسابقات لیگ دسته دوم فوتسال ایران در گروه پنجم با نتیجه تساوی ۱ بر ۱ به به پایان رسید.

همچنین دیدار تیم های خانه صنعت کرمانشاه و تی ولی اردبیل با نتیجه ۳ بر ۲ بسود نماینده اردبیل خاتمه یافت.

نتایج سه دیدار برگزار شده گروه پنجم در پایان این هفته:
گروه پنجم:

جنرال ویند سقز یک – هیئت فوتبال شوط یک
خانه صنعت کرمانشاه ۲ – تی ولی اردبیل ۳
اتحاد اراک ۳ – مینودر قزوین ۳

در پایان دیدارهای این هفته، تیم خانه صنعت کرمانشاه با ۱۰ امتیاز در جایگاه چهارم و تیم جنرال ویند سقز با کسب ۴ امتیاز در جایگاه ششم و قعر جدول قرار دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه