رفتن به بالا
  • شنبه - 4 آذر 1402 - 20:12
  • کد خبر : ۱۷۱۲۳
  • چاپ خبر : جمشید خیرآبادی: میزبانی از مسابقات قهرمانی کشور نشانه توجه فدراسیون به مردم کردستان است

جمشید خیرآبادی: میزبانی از مسابقات قهرمانی کشور نشانه توجه فدراسیون به مردم کردستان است

هیئت کشتی استان کردستان در نظر دارد بعد از ماه رمضان یک دوره مسابقه کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی بزرگسالان با حضور از استان‌های مختلف در سنندج برگزار کند.

رئیس هیئت کشتی استان کردستان گفت: میزبانی این استان از مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور، نشانه توجه ویژه فدراسیون کشتی به مردم کردستان است.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

رئیس هیئت کشتی استان کردستان گفت: میزبانی این استان از مسابقات کشتی آزاد قهرمانی کشور، نشانه توجه ویژه فدراسیون کشتی به مردم کردستان است.

به گزارش یاریزان؛ جمشید خیرآبادی رئیس هیئت کشتی استان کردستان با بیان این مطلب که شهرستان سقز امکانات بسیار خوبی به جهت برگزاری اولین مرحله از چرخه انتخابی را دارد افزود: چندین استان متقاضی برگزاری رقابت های کشتی آزاد قهرمانی کشور بعنوان اولین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی بودند که با نظر مثبت و توجه ویژه فدراسیون به مردم کردستان، میزبانی این مسابقات به ما و شهر قروه داده شد.

 

------------------------------------

خیرآبادی اظهار داشت: در چند سال گذشته توجه ویژه ای از سوی فدراسیون کشتی به استان کردستان شده و ما میزبان چندین مسابقه کشوری و اردوهای تیم ملی بوده ایم.

رئیس هیئت کشتی استان کردستان در مورد شرایط میزبانی شهرستان قروه به جهت برگزاری رقابت های کشتی آزاد قهرمانی بزرگسالان کشور تصریح کرد: مردم کردستان بسیار مهمان نواز و بزرگوار هستند و از اینکه مسابقات کشتی آزاد در این شهر برگزار می شود، خوشحالند. قروه یکی از شهرهایی است که امکانات خوبی به جهت برگزاری رقابت ها دارد و سالن ۲ هزار نفری این شهر به همراه هتل های ۴ ستاره این امکان را به وجود آورده اند که بتوانیم میزبان خوبی برای این رقابت ها باشیم.

خیرآبادی خاطرنشان کرد: قطعا برگزاری چنین مسابقات بزرگی به میزبانی استان کردستان، از چندین نظر برای ما اهمیت دارد، که یکی از آن ها رشد و پیشرفت کشتی در استان است و دیگری نشان دادن توانمندی استان در برگزاری رویدادهای بزرگ و مهمان نوازی مردم شریف کردستان به مردم عزیز ایران است.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

وی در پایان گفت: مسئولیت سنگینی بر عهده هیئت کشتی استان کردستان به جهت میزبانی این رقابت ها است و امیدوارم که بتوانیم این رقابت ها را در سطح خوبی برگزار نماییم.

لازم به ذکر است بر اساس تقویم فنی، این مسابقات روزهای ۲۲ لغایت ۲۴ آذرماه برگزار خواهد شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی