رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷
  • کد خبر : ۱۰۰۱۳
  • چاپ خبر : تیم یاران سهرابی دیواندره در جایگاه دوم لیگ دسته یک فوتسال بانوان ایران ایستاد
در پایان دور رفت؛

تیم یاران سهرابی دیواندره در جایگاه دوم لیگ دسته یک فوتسال بانوان ایران ایستاد

به گزارش ایران؛ دور رفت رقابت های فوتسال لیگ دسته یک بانوان ایران در گروه چهارم که از روز 20 فروردین به میزبانی شهر کرج در استان البرز آغاز شده بود عصر روز چهارشنبه 25 فروردین ماه به کار خود پایان داد. دور رفت این مسابقات با حضور 35 تیم در هشت گروه 4 و 5 تیمی و به صورت متمرکز در شهرهای مختلف برگزار شد. تیم های یاران سهرابی شهرستان دیواندره و هیات فوتبال شهرستان مریوان به عنوان دو نماینده از استان کردستان در این رقابت ها حضور دارند.

تیم یاران سهرابی دیواندره در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان ایران در جایگاه دوم قرار گرفت.

تیم یاران سهرابی دیواندره در پایان دور رفت مسابقات لیگ دسته یک فوتسال بانوان ایران در جایگاه دوم قرار گرفت.

به گزارش ایران؛ دور رفت رقابت های فوتسال لیگ دسته یک بانوان ایران در گروه چهارم که از روز ۲۰ فروردین به میزبانی شهر کرج در استان البرز آغاز شده بود عصر روز چهارشنبه ۲۵ فروردین ماه به کار خود پایان داد.

دور رفت این مسابقات با حضور ۳۵ تیم در هشت گروه ۴ و ۵ تیمی و به صورت متمرکز در شهرهای مختلف برگزار شد.

تیم های یاران سهرابی شهرستان دیواندره و هیات فوتبال شهرستان مریوان به عنوان دو نماینده از استان کردستان در این رقابت ها حضور دارند.

تیم یاران سهرابی دیواندره در گروه چهارم با تیم های صدرا نکا، فدک تبریز، فجر کنگان و مبل کریمی البرز هم گروه است.

همچنین تیم هیات فوتبال شهرستان مریوان در گروه هشتم با تیم های مشتقین ایرانیان، سرخ پوشان زنجان، فوتسال بانوان پارسیان و بارسا رشت هم گروه است که مسابقات این گروه که قرار بود به میزبانی شهرستان مریوان و در سالن ۱۲۰۰ نفری مجموعه زاگرس این شهر برگزار شود با دستور ستاد مبارزه با ویروس کرونا در شهرستان لغو شد.

تیم یاران سهرابی در دور رفت این مسابقات با سه پیروزی و یک شکست مقابل میزبان گروه چهارم این رقابت ها ۹ امتیاز کسب کرد و در جایگاه دوم جدول رده بندی لیگ دسته یکم فوتسال بانوان جای گرفت.

تیم مبل کریمی البرز میزبان گروه چهارم با ۱۳ امتیاز در صدر جدول رده بندی این گروه در دور رفت قرار دارد.

طبق اعلام کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتسال کشور دور برگشت لیگ دسته یکم بانوان بعد از ماه مبارک رمضان برگزار خواهد شد و در پایان از هر گروه یک تیم به دور نهایی صعود خواهد کرد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه