رفتن به بالا
  • شنبه - 14 آبان 1401 - 11:50
  • کد خبر : ۱۳۹۷۸
  • مشاهده :  64 بازدید
  • چاپ خبر : تیم های صعود کننده به مرحله نهایی لیگ تکواندو نوجوانان ایران معرفی شدند

تیم های صعود کننده به مرحله نهایی لیگ تکواندو نوجوانان ایران معرفی شدند

پیکارهای مرحله نیمه نهایی روز دوم از مسابقات آزاد کشوری نوجوانان دختر برگزار و مدال آوران این روز مشخص و معرفی شدند.

با برگزاری دیدارهای هفته ششم و هفتم رقابت های لیگ تکواندو نوجوانان در گروه دختران، تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

با برگزاری دیدارهای هفته ششم و هفتم رقابت های لیگ تکواندو نوجوانان در گروه دختران، تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های هفته ششم و هفتم گروه اول و دوم لیگ نوجوانان دختر (جام آینده سازان) روز جمعه ۱۳ آبان ماه در خانه تکواندو پیگیری شد و تکلیف ۳ تیم برتر راه یافته به مرحله بعدی مشخص شد.

بر همین اساس تیم های تیم های فتح صدر البرز، نوجوانان هیات تکواندو استان مرکزی، هیات تکواندو استان قم، لوازم خانگی کن، آکادمی تکواندو ناظم، موفقیت و آکادمی ورزشی کسری به مصاف یکدیگر رفتند و نهایتا تیم لوازم خانگی کن با ۱۸ امتیاز، آکادمی ورزشی کسری با ۱۵ و باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) با ۱۲ امتیاز به عنوان تیم های اول تا سوم صعود کننده به مرحله نهایی راه یافتند.

در گروه دوم نیز هیات تکواندو اردبیل، باشگاه تکواندو سروش، دختران آفتاب، لوکس شمشیری یاس، هیات تکواندو شهرستان سیرجان، هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی و غفاری تاکستان مبارزه کردند و در نهایت تیم های غفاری تاکستان با ۱۸ امتیاز، لوکس شمشیری یاس با ۱۳ و هیأت تکواندو استان آذربایجانشرقی با ۱۱ امتیاز به مرحله بعدی صعود کردند.

 

برترین های هفته ششم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین مربی: فاطمه خیری (آکادمی ورزشی کسری)
برترین بازیکن: ساناز عباس پور (آکادمی ورزشی کسری)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: سارا مهرابی (موفقیت)

 

برترین های هفته هفتم گروه اول به شرح ذیل است:
برترین مربی: فاطمه نورملکی (باشگاه فتح صدر البرز)
برترین بازیکن: ساناز عباس پور (آکادمی ورزشی کسری)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: سارا مهرابی (موفقیت)

 

برترین های هفته ششم گروه دوم به شرح ذیل است:
برترین مربی: پروین کشاورز (غفاری تاکستان)
برترین بازیکن: آیلار ابراهیمی (غفاری تاکستان)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: فاطمه شیرنیا (هیات تکواندو اردبیل)

 

برترین های هفته هفتم رقابت های گروه دوم به شرح ذیل است:
برترین مربی: پروین کشاورز (غفاری تاکستان)
برترین بازیکن: آیلار ابراهیمی (غفاری تاکستان)
برترین داور: فروغ فرزین پور (گلستان)
برترین سرپرست: فاطمه شیرنیا (هیات تکواندو اردبیل)

 

نتایج رقابت های هفته ششم و هفتم لیگ نوجوانان دختر به شرح ذیل است:

 

هفته ششم
باشگاه فتح صدر البرز ۲ – آکادمی ورزشی کسری ۸
موفقیت ۹ – هیات تکواندو استان مرکزی صفر
هیات تکواندو استان اردبیل یک – غفاری تاکستان ۹
دختران آفتاب ۹- هیات تکواندو سیرجان صفر
هیات تکواندو آذربایجان شرقی ۷ – هیات تکواندو گناوه ۳

 

هفته هفتم
باشگاه فتح صدر البرز یک – هیات تکواندو استان قم ۹
هیات تکواندو استان اردبیل یک – دختران آفتاب ۹
آکادمی ورزشی کسری ۱۰ – هیات تکواندو استان مرکزی صفر
غفاری تاکستان ۷ – هیات تکواندو گناوه ۳
هیات تکواندو سیرجان یک – لوکس شمشیری یاس ۹


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه