رفتن به بالا
  • جمعه - 13 آبان 1401 - 13:01
  • کد خبر : ۱۳۹۵۹
  • مشاهده :  123 بازدید
  • چاپ خبر : تیم های صعود کننده به مرحله نهایی لیگ تکواندو نونهالان دختر مشخص شدند

تیم های صعود کننده به مرحله نهایی لیگ تکواندو نونهالان دختر مشخص شدند

به گزارش یاریزان؛ مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور 757 تکواندوکار در اوزان دهگانه شنبه 26 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در نهایت 53 هوگوپوش موفق شدند به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند. اسامی نفرات راه‌یافته به رقابت‌های انتخابی دختران نونهال تکواندوکار ایران به شرح ذیل است: وزن اول ( 29- کیلوگرم) : مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن دوم (33-کیلوگرم)؛ مقام اول: کوثر اوجاقلو از استان تهران مقام دوم: زهرا فلاح از استان گلستان مقام سوم: مهرانه گیلانی از استان گلستان- اسرا نظری از استان خوزستان وزن سوم ( 37- کیلوگرم): مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن چهارم(41- کیلوگرم): مقام اول: فاطمه باقرزاده از استان (آ.شرقی) مقام دوم: یگانه احمدی از استان مازندران مقام سوم: محیا عزیزی زنجان - یاس پورابراهیم از استان مازندران وزن پنجم (44- کیلوگرم)؛ مقام اول: زینب اسماعیلی از استان مازندران مقام دوم: حنانه قهیه ای از استان مرکزی مقام سوم: سیده ترنم رشیدی پاشاکلایی و غزل صابری هر دو از استان مازندران وزن ششم (47- کیلوگرم): مقام اول: پرنیان نوری از استان تهران مقام دوم: محیا والیانی از استان البرز مقام سوم: اسما حسینی نژاد از استان خراسان رضوی و الهه نصری استان تهران وزن هفتم ( 51- کیلوگرم): مقام اول: الینا رستمیان از استان مازندران مقام دوم: ساینا علیپور از استان تهران مقام سوم: باران فتحی از استان قم - حدیثه هادی از استان قزوین وزن هشتم (55- کیلوگرم)؛ مقام اول: آیناز نصیری از استان مازندران مقام دوم: ثنا مددی از استان البرز مقام سوم: دینا بابارحیم از استان تهران -حنانه حسنی از استان قزوین وزن نهم ( 59- کیلوگرم) : مقام اول: فاطمه اسکندرنیا از استان البرز مقام دوم: ارنیکا شمسی زاد از استان تهران مقام سوم: آیلا جلیلی از استان اصفهان - حدیثه حنیفه از استان البرز وزن دهم ( 59+ کیلوگرم): مقام اول: حنا زرین از استان مازندران مقام دوم: رونیا پلنگی از استان تهران مقام سوم: الینا علیپور از استان تهران - زهرا آقانیا احمدآباد از استان آذربایجان شرقی

با برگزاری رقابت های هفته ششم و هفتم لیگ تکواندو نونهالان دختر ایران، تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

با برگزاری رقابت های هفته ششم و هفتم لیگ تکواندو نونهالان دختر ایران، تکلیف تیم های صعود کننده به مرحله بعدی مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ دیدارهای هفته ششم و هفتم گروه اول و دوم لیگ نونهالان دختر باشگاه های کشور روز پنجشنبه ۱۲ آبان ماه به میزبانی خانه تکواندو برگزار و در پایان تکلیف ۳ تیم صعود کننده از هر گروه به مرحله بعدی مشخص گردید.

بر همین اساس در گروه اول تیم های نونهالان کرمانشاه، هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، آکادمی ورزشی کسری، فرهنگی ورزشی معراج ساری، موفقیت، تیم نونهالان هیات تکواندو استان مرکزی، آکادمیک صبا، ایران مهر پویش اهواز در گروه اول به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت تیم های آکادمی ورزشی کسری با کسب ۱۹ امتیاز به عنوان صدرنشین، هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی با ۱۶ امتیاز و تیم موفقیت با ۱۴ امتیاز به عنوان تیم های دوم و سوم به مرحله بعدی صعود کردند.

در گروه دوم نیز تیم های هیات تکواندو لاهیجان، هیات تکواندو کنگان، غفاری تاکستان، آکادمی شهید حمزه، آکادمی نسیبه شهبازی، هیات تکواندو استان قم، لوازم خانگی کن و لوکس شمشیری یاس با یکدیگر مبارزه کردند و در نهایت لوازم خانگی کن و غفاری تاکستان با کسب ۱۸ امتیاز و تیم لوکس شمشیری یاس به عنوان تیم سوم و کسب ۱۶ امتیاز به مرحله بعدی راه یافتند.

 

برترین های هفته ششم و هفتم گروه اول به شرح ذیل است:

گروه اول

هفته ششم
برترین مربی: راحله موسویان (هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی)
برترین داور: مریم بهروزی (بوشهر)
برترین بازیکن: روژان حیدری (آکادمی ورزشی کسری)
برترین سرپرست: صبا محمدیان (آکادمیک صبا)

هفته هفتم
برترین مربی: محبوبه ایزدیار (آکادمی ورزشی کسری)
برترین داور: مریم بهروزی (بوشهر)
برترین بازیکن: روژان حیدری (آکادمی ورزشی کسری)
برترین سرپرست: صبا محمدیان (آکادمیک صبا)

برترین های گروه دوم به شرح ذیل است:

هفته ششم
برترین مربی: پروین کشاورز (غفاری تاکستان)
برترین داور: مریم بهروزی (بوشهر)
برترین بازیکن: مانترا پیمان خواه (لوکس شمشیری یاس)
برترین سرپرست: فاطمه فکور (لوکس شمشیری یاس)

هفته هفتم
برترین مربی: سمیه خانبان (غفاری تاکستان)
برترین داور:مریم بهروزی (بوشهر)
برترین بازیکن:مانترا پیمان خواه (لوکس شمشیری یاس)
برترین سرپرست:فاطمه فکور (لوکس شمشیری یاس)

 

نتایج رقابت های گروه اول به شرح ذیل است :

هفته ششم
موفقیت ۵ – فرهنگی ورزشی معراج ساری ۵
هیأت تکواندو استان آذربایجانشرقی ۷ – آکادمیک صبا ۳
ایران مهر پویش اهواز ۱۰ – نونهالان کرمانشاه صفر
تیم نونهالان بانوان هیآت تکواندو استان مرکزی صفر – آکادمی ورزشی کسری ۱۰

هفته هفتم
موفقیت ۵ – هیات تکواندو استان آذربایجانشرقی ۵
فرهنگی ورزشی معراج ساری ۱۰ – نونهالان کرمانشاه صف
آکادمیک صبا ۴ – آکادمی ورزشی کسری ۶
ایران مهر پویش اهواز ۱۰ – تیم نونهالان بانوان هیآت تکواندو استان مرکزی صفر

 

نتایج رقابت های گروه دوم به شرح ذیل است:

هفته ششم
هیات تکواندو لاهیجان ۱۰ – آکادمی نسیبه شهبازی صفر
غفاری تاکستان ۶ – لوازم خانگی کن ۴
لوکس شمشیری یاس۷ – هیئت تکواندو کنگان ۳
هیات تکواندو استان قم ۶ – آکادمی شهید حمزه۴

هفته هفتم
هیات تکواندو لاهیجان ۴ – غفاری تاکستان ۶
آکادمی نسیبه شهبازی صفر – هیئت تکواندو کنگان ۵
لوازم خانگی کن ۹ – آکادمی شهید حمزه یک
لوکس شمشیری یاس ۸ – هیات تکواندو استان قم ۲


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه