رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۶ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۲
  • کد خبر : ۴۳۳۰
  • چاپ خبر : اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ آغاز شد

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ آغاز شد

تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در مرحله دوم دور مقدماتی رقابتهای المپیک 2020 توکیو تمرینات خود را در مرکز ملی فوتبال زیر نظر کادر فنی پیگیری میکند.

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مرکز ملی فوتبال در حال پیگیری است.   به گزارش یاریزان؛ تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در مرحله دوم دور مقدماتی رقابتهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو تمرینات خود را در مرکز ملی فوتبال زیر نظر کادر فنی پیگیری میکند. این تیم از ۲۸ اسفند ماه اردوی […]

اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتبال بانوان ایران در مرکز ملی فوتبال در حال پیگیری است.

 

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی فوتبال بانوان ایران برای حضور در مرحله دوم دور مقدماتی رقابتهای المپیک ۲۰۲۰ توکیو تمرینات خود را در مرکز ملی فوتبال زیر نظر کادر فنی پیگیری میکند. این تیم از ۲۸ اسفند ماه اردوی آماده سازی خود را در مجموعه الیاف تمرینات فشرده و سخت خود را در سه نوبت زیر نظر کادر فنی برگزار کردند و از روز گذشته نیز با حضور در مرکز ملی فوتبال ادامه روند تمرینات خود را انجام می دهد.

تیم ملی فوتبال بانوان کشورمان در گروه C با تیمهای چین تایپه، فیلیپین و فلسطین همگروه است و این مسابقات  از ۱۴ فروردین ماه به میزبانی قطر در دوحه برگزار می شود.

 

گروه A: میانمار (میزبان)، هند، اندونزی، نپال

گروه B: ویتنام، اردن، هنگ‌کنگ و ازبکستان (میزبان)

گروه C: چین تایپه، ایران، فیلیپین و فلسطین (میزبان قطر)

برنامه زمانبندی گروه C این رقابتها به شرح زیر است:

چهارشنبه ۱۴ فروردین ۹۸

چین تایپه – فلسطین / ساعت ۱۷

ایران – فیلیپین / ساعت ۲۰

شنبه ۱۷ فروردین ۹۸

فلسطین – ایران / ساعت ۱۷

فیلیپین – چین تایپه / ساعت ۲۰

سه شنبه ۲۰ فروردین ۹۸

چین تایپه – ایران / ساعت ۱۹

فیلیپین – فلسطین / ساعت ۱۹

 

اسامی بازیکنان دعوت شده به اردوی تدارکاتی را به شرح زیر است:

زهرا خواجوی، زهرا سربالی، بهناز طظاهرخانی، ملیکا متولی، فاطمه سهرابی، افسانه چتر نور، فاطمه امینه برازجانی، فاطمه حبیبیان شجاعی، مونا حمودی، سمانه چهکندی، سارا ظهرابی نیا،شبنم بهشت از کرمان

کویستان خسروی و مریم نامی از کردستان

زهرا قنبری از کرمانشاه

شقایق روزبهان، پروین فرهادی خواه، الهام فرهمند، هاجر دباغی، زهرا پور حیدر، فاطمه عادلی و فروغ موری از اصفهان

فاطمه عزیزی، حدیث بساط شیر از ایلام

سارا قمی و رها یزدانی از گیلان

هدیه حسن زاده از آذربایجان غربی

لیلا معلم از بوشهر

 

لازم به توضیح است، مرحله نهایی این رقابتها با حضور تیم های استرالیا، کره شمالی، کره جنوبی، چین، تایلند و  سه تیم صعود کننده از مرحله دوم برگزار می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه