رفتن به بالا
  • جمعه - 20 مرداد 1402 - 14:18
  • کد خبر : ۱۶۳۲۶
  • چاپ خبر : تیم ملی روئینگ ایران با حضور قایقران مریوانی عازم اردوی تدارکاتی روسیه شد

تیم ملی روئینگ ایران با حضور قایقران مریوانی عازم اردوی تدارکاتی روسیه شد

صاحب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا گفت: این مدال تاثیر زیادی در انگیزه‌ی من برای مسابقات پیش‌رو گذاشت و حالا میدانم که می‌توانم با رقیبان بزرگسال رقابت کنم. به گزارش یاریزان؛ شیرزاد قادری ملی‌پوش کردستانی روئینگ کشور که در اولین حضور خود در رده سنی بزرگسال موفق به کسب مدال برنز مسابقات قهرمانی آسیا شد در خصوص این مسابقات اظهار کرد: ۱۸ کشور در این مسابقات شرکت کرده‌ بودند و سطح رقابت بسیار بالا بود. در ماده‌ای که من شرکت کرده بودم، نفر اول از اندونزی بود که سابقه دو دوره شرکت در المپیک داشت. ورزشکاران هند و ازبکستان هم سابقه کسب مدال بازیهای آسیایی را داشتند. او ادامه داد: تمام کشورها با آمادگی کامل شرکت کرده بودند و همین باعث شده بود که حتی با کشورهایی که مدعی سکو نبودند رقابت نزدیکی داشته باشیم. قادری در رابطه با اولین رقابت خود در رده سنی بزرگسالان گفت: خیلی خوشحالم که در اولین تجربه خود در بزرگسالان با کسب مدال همراه شد. این مدال تاثیر زیادی در انگیزه‌ی من برای مسابقات پیش‌رو گذاشت چرا که حالا میدانم که می‌توانم با رقیبان بزرگسال رقابت کنم و با قدرت تمرینات را دنبال می‌کنم. قهرمان مریوانی قایقرانی ایران درمورد تمریناتش بعد از بازگشت از مسابقه گفت: بعد از بازگشت فقط چند روز استراحت کردم و تمرینات را دوباره با همان شدت قبل آغاز کردم. امیدوارم اردوها سریعتر آغاز شوند و تمرینات را برای بازیهای آسیایی شروع کنیم. وی افزود: در قهرمانی کشور که در هفته‌های آینده برگزار می‌شود شرکت می‌کنم و آمادگی خودم بعد از بازگشت از مسابقه را محک می‌زنم. قادری در پایان بیان کرد: حالا به خودم ایمان دارم و می‌دانم که در بزرگسال حرفی برای گفتن دارم. از این به بعد تمریناتم را فقط با هدف طلای بازیهای آسیایی دنبال می‌کنم. امیدوارم که شرایط برای تمرین در پیست ۲ کیلومتر برایمان فراهم شود و اردوهایمان بدون وقفه برگزار شود تا با آمادگی کامل در هانگژو حضور پیدا کنیم.

تیم ملی قایقرانی روئینگ با هدف برپایی یک ار‌دوی تدارکاتی یک ماهه عازم کازان روسیه شد.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم ملی قایقرانی روئینگ ایران با هدف برپایی یک ار‌دوی تدارکاتی یک ماهه و با حضور قایقران مریوانی عازم کازان روسیه شد.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی روئینگ که یکی از تیم‌های قایقرانی شرکت‌کننده در بازی های آسیایی است، با هدف آمادگی و‌ حضور موفق در این رقابت‌ها اردوی تدارکاتی در کازان روسیه برگزار خواهد کرد.

 

------------------------------------

این تیم با ترکیب ٣ مربی و ٨ ورزشکار اردوی تدارکاتی در پیست کازان که برای بازیهای یونیورسیاد ٢٠١٣ ساخته شده بود اردو خواهد داشت.

تیم ملی روئینگ ایران با توجه به نیاز به اردوی تدارکاتی، عدم امکان تمرین در پیست استاندارد روئینگ و کمبود آب دریاچه آزادی در این کمپ شرکت می‌کند.

مهسا جاور، نازنین ملایی، کیمیا زارعی، زینب نوروزی، فاطمه مجلل، حمیدرضا رضوانی، شیرزاد قادری و امیرحسین محمود‌پور ورزشکاران کشورمان در این اردو به همراه افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ و هما خاتمی و فرزین رضایی مربیان در این اردوی یک ماهه که تا ١٩ شهریور ماه ادامه خواهد داشت حضور دارند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

شیرزاد قادری قایقرانی آینده دار مریوانی در این اردو همراه با سایر ملی پوشان خود را برای کسب مدال در رقابت های پیش رو اماده می کند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی