رفتن به بالا
  • شنبه - 14 مرداد 1402 - 00:01
  • کد خبر : ۱۶۲۲۹
  • چاپ خبر : تیم دانشگاه آزاد پیشتاز نخستین مرحله/ ۵ رکورد ملی و ۹ رکورد باشگاهی شکسته شد
رقابت‌های دو و میدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور؛

تیم دانشگاه آزاد پیشتاز نخستین مرحله/ ۵ رکورد ملی و ۹ رکورد باشگاهی شکسته شد

به گزارش یاریزان؛ نخستین مرحله از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش بانوان با پیشتازی تیم دانشگاه آزاد اسلامی و شکسته شدن ۵ رکورد ملی و ۹ رکورد باشگاهی در مجموعه دوومیدانی آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید. به این ترتیب تا پایان مرحله نخست تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۶۴ امتیاز پیشتاز است و تیم های چادر ملواردکان و گل‌گهر سیرجان به ترتیب با ۲۵۲ و ۲۴۱ امتیاز در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند. در جریان این مسابقات ورزشکاران از تیم های؛ چادرملو اردکان، گل‌گهرسیرجان، دانشگاه آزاد، مقاومت همدان، آکادمی تهران و تکنیک بابلسر با یکدیگر به رقابت پرداختند. بر همین اساس در ۱۰۰ متر با مانع الناز کمپانی از تیم گل‌گهر سیرجان با زمان ۱۳.۷۱ ثانیه رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۱۴.۱۵ ثانیه در اختیار خودش بود ارتقا داد. حمیده اسماعیل نژاد از تیم چادر ملو در ۱۰۰ متر با ثبت زمان ۱۱.۴۵ ثانیه رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۱۱.۵۲ ثانیه در اختیار فرزانه فصیحی بود بهبود بخشید. در پرتاب چکش زهرا عرب رستمی از گل‌گهر سیرجان با حدنصاب ۵۷.۷۱ متر رکورد باشگاهی این ماده را با نتیجه ۵۷.۳۳ متر که در اختیار خودش بود ارتقا داد. تکتم دستاربندان از تیم گل‌گهر سیرجان در ۸۰۰ متر با زمان ۲:۰۹.۶۹ دقیقه رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۲:۰۹.۹۴ در دست خودش بود جابجا کرد. در ۳۰۰۰ متر با مانع سمیرا خداترس از گل‌گهر سیرجان با ثبت زمان ۱۰:۵۵.۱۷ دقیقه رکورد باشگاهی کشور را که با زمان ۱۰:۵۹.۴۸ در اختیار خودش بود بهبود بخشید. مانا حسینی در پرتاب نیزه با ثبت نتیجه ۴۹.۵۷ متر رکورد ملی رده سنی جوانان (در اختیار خودش بود) و رکورد باشگاهی رده سنی بزرگسالان را که پیش‌تر با ۴۷.۹۳ متر در اختیار امینه ایزی بود شکست. در دو ۱۰۰۰۰ متر پریسا عرب از گل‌گهر سیرجان با ثبت زمان ۳۴:۵۰.۰۸ دقیقه رکورد ملی و باشگاهی این ماده را که با زمان ۳۴:۵۲.۵۶ دقیقه متعلق به خودش بود بهبود بخشید. نازنین فاطمه عیدیان از تیم دانشگاه آزاد اسلامی در ۴۰۰ متر با مانع با ثبت حد نصاب ۵۹.۴۸ثانیه رکورد ملی رده های سنی جوانان، بزرگسالان و باشگاهی کشور را شکست و قهرمان شد. در ۴ در ۴۰۰ متر امدادی تیم دانشگاه آزاد با ترکیب(ساجده فانی،نگین آذری عدالت،مریم محبیو نازنین فاطمه عیدیان) و ثبت زمان ۳:۵۰.۰۸دقیقه رکورد ملی و باشگاهی را شکست و‌ قهرمان شد.

مرحله اول از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور با پیشتازی تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

مرحله اول از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور با پیشتازی تیم دانشگاه آزاد اسلامی به پایان رسید.

به گزارش یاریزان؛ نخستین مرحله از بیست و هفتمین دوره رقابت‌های دوومیدانی قهرمانی باشگاههای کشور در بخش بانوان با پیشتازی تیم دانشگاه آزاد اسلامی و شکسته شدن ۵ رکورد ملی و ۹ رکورد باشگاهی در مجموعه دوومیدانی آفتاب انقلاب تهران به پایان رسید.

 

------------------------------------

به این ترتیب تا پایان مرحله نخست تیم دانشگاه آزاد اسلامی با ۲۶۴ امتیاز پیشتاز است و تیم های چادر ملواردکان و گل‌گهر سیرجان به ترتیب با ۲۵۲ و ۲۴۱ امتیاز در جایگاههای دوم و سوم قرار گرفتند.

در جریان این مسابقات ورزشکاران از تیم های؛ چادرملو اردکان، گل‌گهرسیرجان، دانشگاه آزاد، مقاومت همدان، آکادمی تهران و تکنیک بابلسر با یکدیگر به رقابت پرداختند.

بر همین اساس در ۱۰۰ متر با مانع الناز کمپانی از تیم گل‌گهر سیرجان با زمان ۱۳.۷۱ ثانیه رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۱۴.۱۵ ثانیه در اختیار خودش بود ارتقا داد.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

حمیده اسماعیل نژاد از تیم چادر ملو در ۱۰۰ متر با ثبت زمان ۱۱.۴۵ ثانیه رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۱۱.۵۲ ثانیه در اختیار فرزانه فصیحی بود بهبود بخشید.

در پرتاب چکش زهرا عرب رستمی از گل‌گهر سیرجان با حدنصاب ۵۷.۷۱ متر رکورد باشگاهی این ماده را با نتیجه ۵۷.۳۳ متر که در اختیار خودش بود ارتقا داد.

تکتم دستاربندان از تیم گل‌گهر سیرجان در ۸۰۰ متر با زمان ۲:۰۹.۶۹ دقیقه رکورد باشگاهی این ماده را که با زمان ۲:۰۹.۹۴ در دست خودش بود جابجا کرد.

در ۳۰۰۰ متر با مانع سمیرا خداترس از گل‌گهر سیرجان با ثبت زمان ۱۰:۵۵.۱۷ دقیقه رکورد باشگاهی کشور را که با زمان ۱۰:۵۹.۴۸ در اختیار خودش بود بهبود بخشید.

مانا حسینی در پرتاب نیزه با ثبت نتیجه ۴۹.۵۷ متر رکورد ملی رده سنی جوانان (در اختیار خودش بود) و رکورد باشگاهی رده سنی بزرگسالان را که پیش‌تر با ۴۷.۹۳ متر در اختیار امینه ایزی بود شکست.

در دو ۱۰۰۰۰ متر پریسا عرب از گل‌گهر سیرجان با ثبت زمان ۳۴:۵۰.۰۸ دقیقه رکورد ملی و باشگاهی این ماده را که با زمان ۳۴:۵۲.۵۶ دقیقه متعلق به خودش بود بهبود بخشید.

نازنین فاطمه عیدیان از تیم دانشگاه آزاد اسلامی در ۴۰۰ متر با مانع با ثبت حد نصاب ۵۹.۴۸ثانیه رکورد ملی رده های سنی جوانان، بزرگسالان و باشگاهی کشور را شکست و قهرمان شد.

در ۴ در ۴۰۰ متر امدادی تیم دانشگاه آزاد با ترکیب(ساجده فانی،نگین آذری عدالت،مریم محبیو نازنین فاطمه عیدیان) و ثبت زمان ۳:۵۰.۰۸دقیقه رکورد ملی و باشگاهی را شکست و‌ قهرمان شد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی