رفتن به بالا
  • جمعه - ۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۷
  • کد خبر : ۹۶۸۲
  • چاپ خبر : تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بوکس ایران مشخص شدند + جدول
در دو گروه؛

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بوکس ایران مشخص شدند + جدول

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی بوکس ( ایبا ) شرایط سنی جهت شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی بوکس در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بوکس ایران مشخص شدند. به گزارش یاریزان؛ پنجمین روز مسابقات لیگ برتر بوکس در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک با معرفی تیم‌های راه یافته به نیمه‌نهایی پیگیری شد. در رقابت‌های گروه الف تیم باران پل اراک در دیداری سرنوشت‌ساز با حساب ۵ بر […]

تیم‌های راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بوکس ایران مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ پنجمین روز مسابقات لیگ برتر بوکس در سالن دو هزار نفری مجموعه ورزشی پنجم مرداد اراک با معرفی تیم‌های راه یافته به نیمه‌نهایی پیگیری شد.

در رقابت‌های گروه الف تیم باران پل اراک در دیداری سرنوشت‌ساز با حساب ۵ بر ۳ بیمه حکمت غلبه کرد.

در این دیدار مهیج؛ کاسپور، کاظم‌زاده، مجنوبی، جمالی و ایمان رمضانپور برای باران‌پل به پیروزی رسیدند و با این نتیجه باران پل صدرنشین گروه الف شد.

از دیگر دیدار این گروه تیم هیات کرمانشاه با حساب ۶ بر ۲ از سد هیات بوکس تهران گذشت و به عنوان تیم دوم راهی نیمه‌نهایی شد.

اما از گروه ب این رقابتها تیم خوزستان در یک بازی یک طرفه با نتیجه ۸ بر صفر به واریان جهرم فارس چیره شد و صعود کم دردسری به جمع چهار تیم برتر داشت.

در این دیدار سه بوکسور واریان جهرم روی رینگ حاضر نشدند (بوکسورهای تیم فارس به علت مصدومیت این دیدار را از دست دادند) و خوزستانی‌ها کار دشواری برای پیروزی نداشتند و به این ترتیب هیات بوکس خوزستان به عنوان تیم دوم از گروه ب صعود کرد.

اما تیم صبانور گروس که برای صعود نیاز به بُرد ۸ بر صفر داشت در نهایت ۵ بر ۳ مقابل پیشتازان اکو پیروز شد و نتوانست به نیمه‌نهایی برسد.

پیش از این تیم پلیمر خلیج فارس (لرستان) به عنوان تیم نخست از گروه ب به نیمه‌نهایی راه یافته بود.

به این ترتیب در مرحله نیمه‌نهایی باران پل اراک رو در روی هیات خوزستان قرار میگیرد و پلیمر خلیج‌فارس هم با کرمانشاه مبارزه خواهد کرد.

رقابت‌های مرحله نیمه‌نهایی فردا (شنبه) و دیدار رده‌بندی و فینال یکشنبه برگزار خواهد شد.

 

جدول گروه‌ها در پایان مرحله گروهی به شرح زیر است:

گروه الف:
۱- باران پل اراک ۲۱ امتیاز
۲- کرمانشاه ۱۹ امتیاز
۳- بیمه حکمت ۱۸ امتیاز
۴- خدمات خودرویی قبادی ۱۲ امتیاز
۵- هیات تهران ۱۱ امتیاز

گروه ب:
۱- پلیمر خلیج فارس ۲۶ امتیاز
۲- هیات خوزستان ۲۱ امتیاز
۳- صبانور ۱۸ امتیاز
۴-پیشتازان اکو ۱۱ امتیاز
۵- واریان جهرم ۵ امتیاز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه