رفتن به بالا
  • شنبه - 5 آذر 1401 - 17:54
  • کد خبر : ۱۴۲۷۵
  • مشاهده :  197 بازدید
  • چاپ خبر : تیم‌های برتر لیگ تکواندو نونهالان مشخص شدند / لوازم خانگی کن صدرنشین لیگ نوجوانان
در بخش دختران؛

تیم‌های برتر لیگ تکواندو نونهالان مشخص شدند / لوازم خانگی کن صدرنشین لیگ نوجوانان

به گزارش یاریزان؛ مسابقات آزاد کشوری نونهالان در گروه دختران با حضور 757 تکواندوکار در اوزان دهگانه شنبه 26 اردیبهشت ماه به مدت سه روز در فدراسیون تکواندو برگزار شد که در نهایت 53 هوگوپوش موفق شدند به رقابت‌های انتخابی ورود به اردوی تیم ملی راه پیدا کنند. اسامی نفرات راه‌یافته به رقابت‌های انتخابی دختران نونهال تکواندوکار ایران به شرح ذیل است: وزن اول ( 29- کیلوگرم) : مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن دوم (33-کیلوگرم)؛ مقام اول: کوثر اوجاقلو از استان تهران مقام دوم: زهرا فلاح از استان گلستان مقام سوم: مهرانه گیلانی از استان گلستان- اسرا نظری از استان خوزستان وزن سوم ( 37- کیلوگرم): مقام اول: عسل سبزی کار از استان تهران مقام دوم: پرنیا ساکی از استان البرز مقام سوم: ستایش نظری از تهران - شپول احمدی از استان کردستان وزن چهارم(41- کیلوگرم): مقام اول: فاطمه باقرزاده از استان (آ.شرقی) مقام دوم: یگانه احمدی از استان مازندران مقام سوم: محیا عزیزی زنجان - یاس پورابراهیم از استان مازندران وزن پنجم (44- کیلوگرم)؛ مقام اول: زینب اسماعیلی از استان مازندران مقام دوم: حنانه قهیه ای از استان مرکزی مقام سوم: سیده ترنم رشیدی پاشاکلایی و غزل صابری هر دو از استان مازندران وزن ششم (47- کیلوگرم): مقام اول: پرنیان نوری از استان تهران مقام دوم: محیا والیانی از استان البرز مقام سوم: اسما حسینی نژاد از استان خراسان رضوی و الهه نصری استان تهران وزن هفتم ( 51- کیلوگرم): مقام اول: الینا رستمیان از استان مازندران مقام دوم: ساینا علیپور از استان تهران مقام سوم: باران فتحی از استان قم - حدیثه هادی از استان قزوین وزن هشتم (55- کیلوگرم)؛ مقام اول: آیناز نصیری از استان مازندران مقام دوم: ثنا مددی از استان البرز مقام سوم: دینا بابارحیم از استان تهران -حنانه حسنی از استان قزوین وزن نهم ( 59- کیلوگرم) : مقام اول: فاطمه اسکندرنیا از استان البرز مقام دوم: ارنیکا شمسی زاد از استان تهران مقام سوم: آیلا جلیلی از استان اصفهان - حدیثه حنیفه از استان البرز وزن دهم ( 59+ کیلوگرم): مقام اول: حنا زرین از استان مازندران مقام دوم: رونیا پلنگی از استان تهران مقام سوم: الینا علیپور از استان تهران - زهرا آقانیا احمدآباد از استان آذربایجان شرقی

در پایان هفته دوم مرحله دوم لیگ تکواندو نونهالان و نوجوانان دختر، تیم‌های برتر پس از انجام رقابت تنگاتنگ مشخص شدند.

در پایان هفته دوم مرحله دوم لیگ تکواندو نونهالان و نوجوانان دختر، تیم‌های برتر پس از انجام رقابت تنگاتنگ مشخص شدند.

به گزارش یاریزان؛ با برگزاری مرحله گروهی لیگ تکواندو نونهالان (جام شکوفه ها) و نوجوانان (جام آینده سازان المپیک) و شناخت تیم‌های برتر و راه یافته به مرحله دوم، روز جمعه چهارم آذر ماه دیدارهای هفته اول و دوم مرحله دوم لیگ نونهالان و نوجوانان دختر به میزبانی خانه تکواندو با حضور تیم‌های آکادمی ورزشی کسری، هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی، موفقیت، لوازم خانگی کن، غفاری تاکستان و تیم لوکس شمشیری یاس در لیگ نونهالان و تیم های غفاری تاکستان، لوکس شمشیری یاس، هیأت تکواندو استان آذربایجانشرقی، لوازم خانگی کن، آکادمی ورزشی کسری و باشگاه فتح صدر البرز ( رتاآ ) پیگیری شد.

تا پایان هفته دوم مرحله دوم، در لیگ نونهالان تیم غفاری تاکستان با ۴ امتیاز صدرنشین شد، لوازم خانگی کن و موفقیت با همین امتیاز و تفاضل کمتر در جایگاه دوم و سوم ایستادند.

در لیگ نوجوانان نیز تا پایان هفته دوم، لوازم خانگی کن با ۶ امتیاز صدرنشین شد، غفاری تاکستان و باشگاه صدر البرز هر کدام با ۳ امتیاز (تفاضل کمتر فتح صدر البرز نسبت به غفاری تاکستان) در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

 

برترین‌های هفته اول و دوم بخش نونهالان به شرح ذیل است:

برترین‌ مربی: مینا نعمتی (موفقیت)

برترین بازیکن: هستی آقابالا نژاد (هیات تکواندو آذربایجان شرقی)

برترین‌ داور: خدیجه قره‌گزی (آذربایجان شرقی)

برترین‌ سرپرست: حکیمه فرش‌باف (هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی)

 

برترین‌های هفته اول دوم بخش نوجوانان به شرح ذیل است:

برترین‌ مربی: هفته اول/ پروین کشاورز (غفاری تاکستان) | هفته دوم/ فاطمه نورملکی (فتح صدر البرز)

برترین بازیکن: سروین رکانی (لوازم خانگی کن)

برترین‌ داور: شهره خلج زاده (البرز)

برترین‌ سرپرست: فاطمه فکور (لوکس شمشیری یاس)

 

نتایج دیدار های هفته اول و دوم مرحله دوم به شرح ذیل است:

 

هفته اول لیگ تکواندو نونهالان

لوازم خانگی کن ۶ – آکادمی ورزشی کسری ۴

موفقیت ۶ – لوکس شمشیری یاس ۴

هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی ۴- غفاری تاکستان ۶

 

هفته دوم لیگ تکواندو نونهالان

لوازم خانگی کن ۵ – موفقیت ۵

هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی ۴ – آکادمی ورزشی کسری ۶

لوکس شمشیری یاس ۵ – غفاری تاکستان ۵

 

هفته اول لیگ تکواندو نوجوانان

غفاری تاکستان ۹ – هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی یک

باشکاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۴ – لوازم خانگی کن۶

لوکس شمشیری یاس ۸ – آکادمی ورزشی کسری ۲

 

هفته دوم لیگ تکواندو نوجوانان

باشکاه فتح صدر البرز (رتاآ) ۶- غفاری تاکستان۴

هیات تکواندو استان آذربایجان شرقی ۴ – آکادمی ورزشی کسری ۷

لوکس شمشیری یاس صفر – لوازم خانگی کن ۱۰


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه