رفتن به بالا
  • دوشنبه - 13 بهمن 1399 - 18:38
  • کد خبر : ۹۴۱۹
  • چاپ خبر : توصیه های بهداشتی برای مربیان ورزشی به منظور مقابله با کرونا
زمزمه بازگشایی اماکن ورزشی در ماه پیش رو؛

توصیه های بهداشتی برای مربیان ورزشی به منظور مقابله با کرونا

دبیر هیات تکواندو استان کرمانشاه گفت: قطعاً ورزش در این شرایط کرونایی نیازمند حمایت است برخی از مربیان ورزشی به علت فشارهای ناشی از تعطیلی باشگاه‌های ورزشی، وسایل آموزشی خود را فروخته‌اند.

پس از کاهش آمار جان باختگان ویروس کرونا در ماه اخیر، زمزمه بازگشایی اماکن ورزشی به گوش می رسد که لازم است نکاتی در آنها رعایت شود. این نکات و توصیه های بهداشتی برای مربیان ورزشی به منظور مقابله با کرونا در متن زیر پیشنهاد شده است:

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

پس از کاهش آمار جان باختگان ویروس کرونا در ماه اخیر، زمزمه بازگشایی اماکن ورزشی به گوش می رسد که لازم است نکاتی در آنها رعایت شود. این نکات و توصیه های بهداشتی برای مربیان ورزشی به منظور مقابله با کرونا در متن زیر پیشنهاد شده است:

 

 

------------------------------------

یک راه ارتباطی مناسب برای اطلاع رسانی (ایمیل، شبکه های اجتماعی و …) به ورزشکاران به ویژه جوان ترها و والدین آنها داشته باشید.

 

به وسیله این روش ها اقدامات بهداشتی و حفاظتی، اطلاعات لازم و برنامه ورزشی به ورزشکاران اطلاع رسانی شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

 

به آنها یادآوری کنید اگر بیمار هستند، علائم بیماری کرونا را دارند، جواب تست کرونایشان مثبت شده یا منتظر نتیجه آزمایش هستند، یا اگر در اطرافیانشان کسی به کرونا مبتلا است یا علائم آن را دارد، حتما در خانه بمانند.

 

برای ورزشکاران خود الگو باشید. از ماسکی استفاده کنید که کاملاً کناره های صورت شما قرار بگیرد و دهان و بینی شما را بپوشاند. اعضای خانواده، هواداران، مسئولان و کارکنان ورزشی را به استفاده از آن در حین تمرین و بازی تشویق کنید.

 

ماده ضد عفونی کننده دست با الکل حداقل۶۰% تهیه کنید و از بازیکنان بخواهید قبل و بعد از تمرین و بازی از آن به طور صحیح استفاده کنند.

 

پوشاندن دهان با دستمال یا آرنج را هنگام سرفه و عطسه به ورزشکاران آموزش دهید.

 

رعایت فاصله اجتماعی را به ورزشکاران یادآوری کنید.

 

در زمان تمرین تماس نزدیک ورزشکاران را محدود کنید و روی مهارت های فردی بازیکنان و بهبود عملکرد قلبی و ریوی ورزشکاران تمرکز کنید.

 

در حد امکان از وسایل و تجهیزات ورزشی مشترک استفاده نشود. تشک های ورزشی، زمین بازی، سطوحی که مدام لمس می شوند، وسایل و تجهیزات ورزشی مشترک و … در فواصل معین تمیز و ضد عفونی شوند.

 

یاریزان / توصیه های بهداشتی برای مربیان ورزشی به منظور مقابله با کرونا


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی