رفتن به بالا
  • یکشنبه - 3 فروردین 1399 - 19:26
  • کد خبر : ۶۴۱۳
  • چاپ خبر : تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو بخاطر شیوع ویروس کرونا در دستور کار قرار گرفت

تعویق المپیک ۲۰۲۰ توکیو بخاطر شیوع ویروس کرونا در دستور کار قرار گرفت

خبرگزاری رویترز : کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو پروسه بررسی تعویق این رقابت‌ها به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا را آغاز کرد.

کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو پروسه بررسی تعویق این رقابت‌ها به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا را آغاز کرد. به گزارش یاریزان؛ خبرگزاری رویترز به نقل از ۲ منبع مطلع اعلام کرد: مسئولان برگزاری المپیک ۲۰۲۰ در توکیو پروسه بررسی تعویق این رقابت‌ها را به خاطر شیوع جهانی ویروس کرونا آغاز کردند. در همین زمان […]

کمیته برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو پروسه بررسی تعویق این رقابت‌ها به خاطر همه‌گیری جهانی ویروس کرونا را آغاز کرد.

به گزارش یاریزان؛ خبرگزاری رویترز به نقل از ۲ منبع مطلع اعلام کرد: مسئولان برگزاری المپیک ۲۰۲۰ در توکیو پروسه بررسی تعویق این رقابت‌ها را به خاطر شیوع جهانی ویروس کرونا آغاز کردند. در همین زمان دولت ژاپن در تلاش برای برگزاری المپیک توکیو در موعد مقرر است.

یکی از این منابع به خبرگزاری رویترز گفته است که از آن‌ها درخواست شده تا شرایط را در صورت به تعویق افتادن المپیک ۲۰۲۰ شبیه‌سازی کنند. منبع دیگر خبری نیز برنامه‌های جایگزین با تعویق این رقابت‌ها و تعیین تاریخ‌های جدید را باید مورد بررسی قرار دهد، البته مسئولان برگزاری المپیک ۲۰۲۰ گزینه برگزاری این رقابت‌ها بدون حضور تماشاگران را نیز مورد توجه قرار خواهند داد.

هر چند کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) این گزینه را غیرممکن اعلام کرده است. تصمیم نهایی درباره تعویق المپیک ۲۰۲۰ را باید IOC اتخاذ کند، اما نظر دولت ژاپن نیز در آن دخیل خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه