رفتن به بالا
  • جمعه - 23 اسفند 1398 - 20:12
  • کد خبر : ۶۲۷۸
  • چاپ خبر : تداوم بازرسی از اماکن و باشگاه های ورزشی آذربایجان غربی

تداوم بازرسی از اماکن و باشگاه های ورزشی آذربایجان غربی

رصد باشگاه ها و اماکن ورزشی شهرستان مهاباد توسط کمیته بازرسی و نظارت بر اماکن ورزشی در خصوص اجرای دستورالعمل ستاد مبارزه با ویروس کرونا در ورزش صورت میگیرد.

ابراهیم قالوسیان : ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی آذربایجان غربی با جدیت بازرسی از اماکن و باشگاه ها را بصورت مداوم ادامه می دهد.

ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی آذربایجان غربی با جدیت بازرسی از اماکن و باشگاه ها را بصورت مداوم ادامه می دهد.

به گزارش یاریزان؛ ابراهیم قالوسیان رئیس کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان آذربایجان غربی اظهار کرد: با توجه به مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا در ورزش به‌منظور پیشگیری از شیوع کرونا ویروس، تمامی سالن‌های ورزشی، خصوصی و دولتی، استخرها و دیگر اماکن ورزشی تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشد.

قالوسیان افزود : کمیته بازرسی باشگاه‌های اداره کل ورزش و جوانان و ستاد نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان به‌صورت منظم از اماکن ورزشی سطح استان سرکشی و بازدید کرده و در صورت مشاهده فعالیت، با متخلفان برابر قانون برخورد خواهد شد.

رئیس کمیته نظارت بر سلامت اماکن ورزشی استان ضمن تشکر از باشگاهداران در پایان خاطر نشان کرد : اکثر مدیران اماکن ورزشی جهت کمک به جلوگیری ازشیوع این ویروس خطرناک، کمال همکاری و تعامل را با اداره کل ورزش و جوانان و هیات پزشکی ورزشی داشته اند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه