رفتن به بالا
  • چهارشنبه - ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۲
  • کد خبر : ۶۲۴۶
  • چاپ خبر : بیژن ذوالفقار نسب : وزارت ورزش باید در قبال مشکلات پرسپولیس پاسخگو باشد

بیژن ذوالفقار نسب : وزارت ورزش باید در قبال مشکلات پرسپولیس پاسخگو باشد

به گزارش یاریزان؛ دکتر بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال گفت: تیم امید ما در بازی با ازبکستان تیمی ناهمگون نشان داد از نظر کار گروهی خوب نبودیم.

بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال ایران گفت: تا زمانی که پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش باشند، مشکلات آنها حل نخواهد شد.

بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال ایران گفت: تا زمانی که پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش باشند، مشکلات آنها حل نخواهد شد.

به گزارش یاریزان و به نقل از فوتبالی، بیژن ذوالفقارنسب در گفت‌وگویی، در ارتباط با وضعیت تیم فوتبال پرسپولیس پس از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد، مدیرعامل باشگاه اظهار داشت: متاسفانه تا زمانی که پرسپولیس و استقلال دولتی هستند، مشکلات‌شان ادامه پیدا خواهد کرد. معضل پرسپولیس انصاری‌فرد نبود، مشکل این است تا زمانی که پرسپولیس و استقلال متعلق به وزارت ورزش هستند، مدیرانی می‌آیند که فقط برای مدیر بعدی مشکل و بدهی می‌گذارند و می‌روند.

وی در ادامه در خصوص مسئولیت وزارت ورزش در قبال پرسپولیس و استقلال، تصریح کرد: وزارت ورزش به عنوان متولی و مالک پرسپولیس و استقلال باید پاسخگوی وضعیت امروز این دو باشگاه بزرگ باشد این وزارت‌خانه است که مدیران معتمد خود را برای این دو باشگاه انتخاب می‌کند و در قبال عملکرد آن‌ها هم مسئول است.

کارشناس فوتبال ایران افزود: متاسفانه مشکلات این دو باشگاه روی هم انباشته شده و به وضعیت اسفبار امروز رسیده است. طلبکاران باشگاه پرسپولیس به فیفا شکایت کرده‌اند و منطقی هم هست که پول‌شان را طلب کنند.

بیژن ذوالفقار نسب در پایان در مورد پرونده‌های پرسپولیس در فیفا، خاطرنشان کرد: از روند مدیریتی در سال‌های اخیر کاملا قابل پیش‌بینی بود که پرسپولیس به این روز بیفتد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه