رفتن به بالا
  • سه شنبه - 2 اردیبهشت 1399 - 14:02
  • کد خبر : ۶۶۵۴
  • مشاهده :  514 بازدید
  • چاپ خبر : بیژن ذوالفقارنسب سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین شد

بیژن ذوالفقارنسب سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین شد

به گزارش یاریزان؛ دکتر بیژن ذوالفقار نسب کارشناس فوتبال گفت: تیم امید ما در بازی با ازبکستان تیمی ناهمگون نشان داد از نظر کار گروهی خوب نبودیم.

با صدور حکمی، سیدمحمد شروین اسبقیان ریاست فدراسیون، بیژن ذوالفقارنسب را به‌عنوان سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین معرفی کرد.

با صدور حکمی، ریاست فدراسیون، بیژن ذوالفقارنسب را به‌عنوان سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین معرفی کرد.

به گزارش یاریزان؛ طی حکمی از سوی سیدمحمد شروین اسبقیان، بیژن ذوالفقارنسب، به عنوان سرپرست انجمن فوتبال انتخاب شد.

“در متن این حکم آمده است:

جناب آقای بیژن ذوالفقارنسب (سرپرست انجمن فوتبال)

نظربه تعهد، تخصص وتجربیات ارزشمند جنابعالی در ورزش قهرمانی، به موجب این حکم به سمت “سرپرست انجمن فوتبال جانبازان و معلولین” منصوب می شوید.

آرزومند است؛ با اتکال به ایزد منان و با بهره‌گیری از نیروهای متعهد و متخصص درراستای اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و با نصب العین قراردادن منویات مقام معظم رهبری در حوزه ورزش در پیشبرد امورات محوله موفق و مؤید باشید.

گفتنی است ذوالفقارنسب دارای مدرک دکتری تربیت بدنی و علوم ورزشی بوده و سابقه مربیگری در تیم های ملی امید و بزرگسالان فوتبال کشور را در کارنامه خود دارد و در تیم ملی و تیم های پرسپولیس، پاس تهران به عنوان بازیکن حضور داشته و مربی تیم های باشگاهی استقلال، پیکان، ذوب آهن، سایپا در لیگ برتر بوده است.

فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین، با تشکر و قدردانی از زحمات مصطفی الهی نسب، رئیس سابق این انجمن، برای بیژن ذوالفقارنسب در مسوولیت جدید آرزوی توفیق دارد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه