رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۷
  • کد خبر : ۹۴۴۸
  • چاپ خبر : بوکسورهای تیم ملی ایران مقابل تیم ملی سوریه به پیروزی دست یافتند
در دیداری تدارکاتی؛

بوکسورهای تیم ملی ایران مقابل تیم ملی سوریه به پیروزی دست یافتند

به گزارش یاریزان؛ فدراسیون جهانی بوکس ( ایبا ) شرایط سنی جهت شرکت در مسابقات کشوری و بین المللی بوکس در سال ۲۰۱۹ را اعلام کرد.

بوکسورهای تیم ملی ایران در دیداری تدارکاتی از سد تیم سوریه گذشتند. به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بوکس، دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی بوکس ایران سوریه امروز (پنجشنبه) در سالن بوکس شهید همت برگزار شد که در نهایت بوکسورهای کشورمان به برتری دست یافتند. امید احمدی صفا در ۵۲، باقر فرجی در ۶۳ ، […]

بوکسورهای تیم ملی ایران در دیداری تدارکاتی از سد تیم سوریه گذشتند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بوکس، دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی بوکس ایران سوریه امروز (پنجشنبه) در سالن بوکس شهید همت برگزار شد که در نهایت بوکسورهای کشورمان به برتری دست یافتند.

امید احمدی صفا در ۵۲، باقر فرجی در ۶۳ ، مسلم مقصوری در ۶۹، سید شاهین موسوی در ۷۵، احسان روزبهانی در ۹۱ و پوریا امیری در به اضافه ۹۱ کیلوگرم ترکیب تیم ایران را در این دیدار تشکیل می‌دادند.

در پایان بوکسورهای تیم ملی ایران با نتیجه ۵ بر یک مقابل حریف به پیروزی رسیدند.

دو بوکسور تیم سوریه به دلیل آسیب دیدگی در این دیدار روی رینگ حاضر نشدند و به همین دلیل در وزن ۵۷ و ۸۱ کیلوگرم مبارزه‌ای بین دو تیم انجام نشد.

تیم ملی بوکس سوریه از روز شنبه هفته گذشته به منظور برپایی اردوی مشترک به کشورمان سفر کرده و روز شنبه هفته آینده کشورمان را ترک خواهد کرد.

هدایت تیم ملی بوکس ایران بر عهده علیرضا استکی است و احمد شیخ وتار هم سرمربیگری تیم سوریه را بر عهده دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه