رفتن به بالا
  • جمعه - 11 آبان 1397 - 20:38
  • کد خبر : ۳۵۱۰
  • چاپ خبر : اراده دوباره بسکتبال مهاباد برای بازگشت به روز های اوج در دهه هشتاد
در گفتگو با سرمربی؛

اراده دوباره بسکتبال مهاباد برای بازگشت به روز های اوج در دهه هشتاد

تیم بسکتبال مهاباد که این روزها خود را برای حضور در لیگ دسته دوم ایران آماده میکند، در تدارک حضوری قدرتمند، برای بازگشت به روزهای اوج خود در دهه هشتاد است.

  تیم بسکتبال مهاباد که این روزها خود را برای حضور در لیگ دسته دوم ایران آماده میکند، در تدارک حضوری قدرتمند، برای بازگشت به روزهای اوج خود در دهه هشتاد است.    ———————————— به گزارش یاریزان؛ شریف عبده رئیس هیئت بسکتبال مهاباد گفت: دو ماه قبل هیئت بسکتبال را تحویل گرفتم و پس از […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

تیم بسکتبال مهاباد که این روزها خود را برای حضور در لیگ دسته دوم ایران آماده میکند، در تدارک حضوری قدرتمند، برای بازگشت به روزهای اوج خود در دهه هشتاد است.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان؛ شریف عبده رئیس هیئت بسکتبال مهاباد گفت: دو ماه قبل هیئت بسکتبال را تحویل گرفتم و پس از آن از طریق فدراسیون بسکتبال امتیاز ورود به لیگ دسته دوم ایران را کسب کردیم.

وی افزود، پس از حضور در جلسه توجیهی فدراسیون با توجه حضور اسپانسر های نامی انتظار میرود لیگ امسال با کیفیت بالا و پر انگیزه برای تیم های شرکت کننده پیش برود.

سرمربی تیم بسکتبال مهاباد در خصوص حمایت های مالی یکی از علاقه مندان به بسکتبال گفت: تاکنون ارگان و نهاد خاصی بعنوان حامی مالی باشگاه قدم پیش نگذاشته است. البسه و برخی از امکانات سخت افزاری باشگاه توسط “محمد پاک” یکی از علاقه مندان به بسکتبال مهاباد تهیه شده است و اداره ورزش و جوانان نیز در تهیه امتیاز و ورود به این مرحله، حمایت هایی از تیم داشته است که امیدواریم با توجه به نزدیک شدن به آغاز رقابت ها بیشتر شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

عبده در پایان تصریح کرد، امیدواریم روزهای طلایی بسکتبال مهاباد در اواسط دهه هشتاد را دوباره تجربه کنیم و سعی ما بر این است که با اتکا به بازیکنان بومی به لیگ دسته اول بازگردیم و تلاش میکنیم در سال ۹۸ شرایط را جهت حضور بانوان بسکتبالیست مهابادی در مسابقات کشوری را فراهم کنیم.

 

دیار پاکروان گارد راس تیم مهاباد در مورد حضور نماینده مهاباد در لیگ دسته دوم ایران گفت: پس از صلاح دید کادر فنی، تصمیم گرفتیم با ترکیب کاملا بومی در مسابقات شرکت کنیم تا بازیکنانی که در چند سال اخیر همواره در مسابقات استان آذربایجان غربی و شمال غرب کشور عناوین مختلف را کسب نموده اند، خود را در قامت رقابت های کشوری نیز محک بزنند.

وی افزود تیم جوانی را روانه مسابقات کرده ایم اما این موضوع سبب نخواهد شد که به قهرمانی فکر نکنیم، زیرا بازیکنان مستعد و باکیفتی را در اختیار داریم.

 

شایان ذکر است، تاکنون تیم‌های هیئت مهاباد، شکلی، مهتاب قم، یس آل گرگان، هیات خراسان جنوبی، فسا، جهرم، هیئت اردبیل، نفت و گاز گچساران، هیات گنبد، اسد آباد، هیئت یزد و همدان برای حضور در لیگ دسته دو اعلام آمادگی کردند.

 

با توجه به اطلاعیه قبلی فدراسیون بسکتبال قرار بود این رقابت ها در دهه اول آبانماه آغاز شود اما به علت تغیر در تعداد تیم ها، شروع مسابقات با تاخیر آغاز خواهد شد و ممکن است تا اواسط آذرماه به تعویق بیفتد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی