رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۷
  • کد خبر : ۱۱۸۴۹
  • چاپ خبر : بزرگ‌ترین کاروان تاریخ دو و میدانی ایران راهی ازبکستان شد
جهت حضور در اولین دوره رقابت‌های آسیای میانه؛

بزرگ‌ترین کاروان تاریخ دو و میدانی ایران راهی ازبکستان شد

بزرگ‌ترین کاروان تاریخ تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و جوانان ایران جهت حضور در اولین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیای میانه، راهی کشور ازبکستان شد. به گزارش یاریزان؛ تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و جوانان کشورمان در حالی که بزرگ‌ترین کاروان تاریخ دو و میدانی ایران است، از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) راهی کشور ازبکستان شد. ملی پوشان ایران در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای ۷ و ۸ مهر ماه جاری در شهر تاشکند ازبکستان در این رقابت‌ها حاضر خواهند شد. پریسا بهزادی، محمد محسن ربانی، ایرج سپهوند، تورج سپهوند و حمید ابرهیم نژاد بعنوان کادر فنی تیم ایران را در این مسابقات همراهی خواهند کرد. لیست اسامی نفرات حاظر در ترکیب بزرگ‌ترین کاروان تاریخ دو و میدانی ایران به تفکیک ماده‌های رقابتی به شرح زیر است:

بزرگ‌ترین کاروان تاریخ تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و جوانان ایران جهت حضور در اولین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیای میانه، راهی کشور ازبکستان شد.

بزرگ‌ترین کاروان تاریخ تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و جوانان ایران جهت حضور در اولین دوره رقابت‌های قهرمانی آسیای میانه، راهی کشور ازبکستان شد.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی دو و میدانی نوجوانان و جوانان کشورمان در حالی که بزرگ‌ترین کاروان تاریخ دو و میدانی ایران است، از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) راهی کشور ازبکستان شد.

ملی پوشان ایران در دو بخش آقایان و بانوان در روزهای ۷ و ۸ مهر ماه جاری در شهر تاشکند ازبکستان در این رقابت‌ها حاضر خواهند شد.

پریسا بهزادی، محمد محسن ربانی، ایرج سپهوند، تورج سپهوند و حمید ابرهیم نژاد بعنوان کادر فنی تیم ایران را در این مسابقات همراهی خواهند کرد.

 

لیست اسامی نفرات حاظر در ترکیب بزرگ‌ترین کاروان تاریخ دو و میدانی ایران به تفکیک ماده‌های رقابتی به شرح زیر است:

۲۰۰ متر؛ امیررضا معین‌پور (لرستان) بنیامین یوسفی (فارس)، محدثه ابراهیم‌پور (قم)

۱۰۰ متر مانع؛ نرگس رستگار (خراسان رضوی)

۸۰۰ و ۱۵۰۰متر؛ امیرفرزام صفری (کرمانشاه) امیرحسین پاپی (لرستان)، محمد عبدشهری (اصفهان)، آرین آسوق (کرمانشاه)، سمیر اقبالی (تهران)

۴۰۰ متر با مانع؛ امیر مقدمی (قم)

۱۰۰۰۰ متر پیاده‌روی؛ امیر حسین اسدی منش ( همدان) فاطمه زهرا قلعه نوعی(تهران)

پرش ارتفاع؛ حسین بیزار (تهران)

پرش طول؛ حسین بیزار (تهران)، سارینا ساعدی (تهران)، نسا مرادی (کرمانشاه)

پرش سه گام؛ سارینا ساعدی (تهران)

پرش با نیزه؛ ارشیا مصدقی (تهران)

پرتاب وزنه؛ ارسلان قشقایی (تهران)، امیر حسین ماماقانی (خراسان رضوی)، الهه علیزاده (ایلام)

پرتاب دیسک؛ صادق صمیمی (چهارمحال و بختیاری)، محمدرضا رحمانی فر (فارس)، محمدرضا ضیایی ( کهگیلویه و بویر احمد)، مهلا محروقی ( خراسان رضوی)

پرتاب چکش؛ سهند نوری (آذربایجان غربی)، محمد سیستانی و آرین اسلامی (گلستان)، ملیکا نوروزی (البرز)، بیتا فکری (تهران)

۴ در ۱۰۰ متر امدادی؛ امیررضا معین‌پور، بنیامین یوسفی، حسین بیزار، امیر مقدمی

هفتگانه؛ فاطمه محیطی زاده (یزد).

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه