رفتن به بالا
  • یکشنبه - ۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۵
  • کد خبر : ۸۸۷۵
  • چاپ خبر : برنامه کامل مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال ایران اعلام شد
پس از توقف بدلیل شیومع کرونا؛

برنامه کامل مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال ایران اعلام شد

جنرال ویند سقز تنها نماینده استان کردستان در لیگ دسته دوم فوتسال ایران حریفان خود را شناخت. به گزارش یاریزان؛ سازمان لیگ فدراسیون فوتبال کشور مراسم قرعه کشی مرحله رفت و برگشت دور نهایی لیگ دسته دوم فوتسال کشور را برگزار کرد.

برنامه کامل مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال ایران از سوی فدراسیون اعلام شد تا پس از وقفه بدلیل شیوع ویروس کرونا تکلیف تیم های صعود کننده به دسته بالاتر مشخص شود.

برنامه کامل مرحله دوم لیگ دسته دوم فوتسال ایران از سوی فدراسیون اعلام شد تا پس از وقفه بدلیل شیوع ویروس کرونا تکلیف تیم های صعود کننده به دسته بالاتر مشخص شود.

به گزارش یاریزان؛ پس از پایان مرحله اول مسابقات لیگ دسته دوم، ادامه این مسابقات برای تعیین چهار تیم صعود کننده به لیگ دسته اول به دلیل شیوع ویروس کرونا متوقف شد.

پس از صدور مجوز شفاهی برای ادامه مسابقات لیگ ها، سازمان لیگ و هیات رئیسه فوتسال تصمیم به برگزاری مرحله دوم لیگ دسته دوم به صورت رفت و برگشت، گرفتند.

بر این اساس مرحله رفت دور دوم لیگ دسته دوم از ۲۹ آذر ماه و مرحله برگشت از ۱۳ دی ماه برگزار شود.

مرحله نخست لیگ دسته دوم شهریور ماه برگزار شده بود و ۱۲ تیم به مرحله دوم رسیدند که در این مرحله به دو گروه ۶ تیمی تقسیم شدند تا پس از برگزاری مسابقات این مرحله از هر گروه دو تیم به لیگ دسته اول فصل جدید و مرحله نهایی لیگ دسته دوم راه یابند.

 

برنامه مسابقات در دور رفت

گروه اول(میزبان چابک شیراز)

۹۹/۰۹/۲۹

تیام گلوگاه – زندی بتن کلاردشت
رعد پدافند اصفهان – عقاب تبریز
چابک شیراز – خلیج فارس ماهشهر

۹۹/۰۹/۳۰

عقاب تبریز – خلیج فارس ماهشهر
رعد پدافند اصفهان – تیام گلوگاه
چابک شیراز – زندی بتن کلاردشت

۹۹/۱۰/۰۱

خلیج فارس ماهشهر – رعد پدافند اصفهان
زندی بتن کلاردشت – عقاب تبریز
چابک شیراز – تیام گلوگاه

۹۹/۱۰/۰۲

رعد پدافند اصفهان – زندی بتن کلاردشت
خلیج فارس ماهشهر – تیام گلوگاه
چابک شیراز – عقاب تبریز

۹۹/۱۰/۰۳

تیام گلوگاه – عقاب تبریز
زندی بتن کلاردشت – خلیج فارس ماهشهر
چابک شیراز – رعد پدافند اصفهان

گروه دوم(میزبان آیندگان بندرعباس)

۹۹/۰۹/۲۹

پدیده فیروزکوه – آروین قالا ماکو
دلسوختگان اهل بیت قم – جنرال ویند سقز
آیندگان بندرعباس – سبحان فلز گرمسار

۹۹/۰۹/۳۰

دلسوختگان اهل بیت قم – سبحان فلز گرمسار
جنرال ویند سقز – پدیده فیروزکوه
آیندگان بندرعباس – آروین قالا ماکو

۹۹/۱۰/۰۱

پدیده فیروزکوه – دلسوختگان اهل بیت قم
سبحان فلز گرمسار – آروین قالا ماکو
آیندگان بندرعباس – جنرال ویند سقز

۹۹/۱۰/۰۲

جنرال ویند سقز – آروین قالا ماکو
پدیده فیروزکوه – سبحان فلز گرمسار
آیندگان بندرعباس – دلسوختگان اهل بیت قم

۹۹/۱۰/۰۳

سبحان فلز گرمسار – جنرال ویند سقز
آروین قالا ماکو – دلسوختگان اهل بیت قم
آیندگان بندرعباس – پدیده فیروزکوه

 

برنامه مسابقات در دور برگشت

گروه اول(میزبان زندی بتن کلاردشت)

۹۹/۱۰/۱۳

عقاب تبریز – رعد پدافند اصفهان
خلیج فارس ماهشهر – چابک شیراز
زندی بتن کلاردشت – تیام گلوگاه

۹۹/۱۰/۱۴

خلیج فارس ماهشهر – عقاب تبریز
تیام گلوگاه – رعد پدافند اصفهان
زندی بتن کلاردشت – چابک شیراز

۹۹/۱۰/۱۵

تیام گلوگاه – چابک شیراز
رعد پدافند اصفهان – خلیج فارس ماهشهر
زندی بتن کلاردشت – عقاب تبریز

۹۹/۱۰/۱۶

تیام گلوگاه – خلیج فارس ماهشهر
عقاب تبریز – چابک شیراز
زندی بتن کلاردشت – رعد پدافند اصفهان

۹۹/۱۰/۱۷

رعد پدافند اصفهان – چابک شیراز
عقاب تبریز – تیام گلوگاه
زندی بتن کلاردشت – خلیج فارس ماهشهر

گروه دوم(میزبان سبحان فلز گرمسار)

۹۹/۱۰/۱۳

جنرال ویند سقز – دلسوختگان اهل بیت قم
آروین قالا ماکو – پدیده فیروزکوه
سبحان فلز گرمسار – آیندگان بندرعباس

۹۹/۱۰/۱۴

آیندگان بندرعباس – آروین قالا ماکو
پدیده فیروزکوه – جنرال ویند سقز
سبحان فلز گرمسار – دلسوختگان اهل بیت قم

۹۹/۱۰/۱۵

دلسوختگان اهل بیت قم – پدیده فیروزکوه
جنرال ویند سقز – آیندگان بندرعباس
سبحان فلز گرمسار – آروین قالا ماکو

۹۹/۱۰/۱۶

آروین قالا ماکو – جنرال ویند سقز
آیندگان بندرعباس – دلسوختگان اهل بیت قم
سبحان فلز گرمسار – پدیده فیروزکوه

۹۹/۱۰/۱۷

پدیده فیروزکوه – آیندگان بندرعباس
دلسوختگان اهل بیت قم – آروین قالا ماکو
سبحان فلز گرمسار – جنرال ویند سقز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه