رفتن به بالا
  • شنبه - ۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
  • کد خبر : ۵۰۹۱
  • چاپ خبر : برنامه کامل دیدار های تیم ملی فوتسال در رقابت های قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا

برنامه کامل دیدار های تیم ملی فوتسال در رقابت های قهرمانی زیر ۲۰ سال آسیا

سیزدهمین اردوی آماده سازی تیم ملی فوتسال زیر ۲۰ سال و انجام دیدارهای دوستانه با تیم ملی روسیه با حضور ۱۸ بازیکن در مرکز ملی فوتبال برگزار می شود

دومین دوره از مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از ۲۴ خرداد تا یکم تیر ۱۳۹۸ به میزبانی شهر تبریز برگزار می شود.   به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از بیست و چهارم خرداد در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار می شود و تیم ملی زیر ۲۰ سال […]

دومین دوره از مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از ۲۴ خرداد تا یکم تیر ۱۳۹۸ به میزبانی شهر تبریز برگزار می شود.

 

به گزارش یاریزان؛ مسابقات قهرمانی فوتسال زیر ۲۰ سال آسیا از بیست و چهارم خرداد در سالن شهید پورشریفی شهر تبریز برگزار می شود و تیم ملی زیر ۲۰ سال ایران در اولین دیدار خود از روز جمعه (۲۴ خرداد) به مصاف هنگ گنگ می رود.

بلال اسماعیلی و سالار آقاپور از آذربایجان غربی و متین محمدی از کردستان در این تیم حضور دارند.

گروه بندی و برنامه زمانبندی این مسابقات به شرح زیر است :

گروه اول : ایران ، افغانستان ، هنگ کنگ
گروه دوم : تایلند ، لبنان ، قرقیزستان
گروه سوم : ژاپن ، ویتنام ، تاجیکستان
گروه چهارم : عراق ، اندونزی ، چین تایپه

 

روز جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸

چین تایپه – عراق ساعت ۱۲:۰۰
تاجیکستان – ژاپن ساعت ۱۴:۳۰
قرقیزستان – تایلند ساعت ۱۷:۰۰
هنگ کنگ – ایران ساعت ۱۹:۳۰

 

روز شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸

اندونزی  – چین تایپه ساعت ۱۲:۰۰
ویتنام – تاجیکستان ساعت ۱۴:۳۰
لبنان – قرقیزستان ساعت ۱۷:۰۰
افغانستان – هنگ کنگ ساعت ۱۹:۳۰

 

روز یکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸

عراق  – اندونزی ساعت ۱۲:۰۰
ژاپن – ویتنام ساعت ۱۴:۳۰
تایلند – لبنان ساعت ۱۷:۰۰
* ایران – افغانستان ساعت ۱۹:۳۰

 

مرحله یک چهارم نهایی – روز سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸

تیم اول گروه چهارم – تیم دوم گروه سوم ساعت ۱۱:۰۰
تیم اول گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم ساعت ۱۴:۰۰
تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه یک ساعت ۱۷:۰۰
تیم اول گروه یک – تیم دوم گروه دو ساعت ۲۰:۰۰

مرحله نیمه نهایی – روز پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸

تیم برنده دیدار (تیم اول گروه دوم – تیم دوم گروه یک) با تیم برنده دیدار (تیم اول گروه یک – تیم دوم گروه دو) ساعت ۱۵:۳۰
تیم برنده دیدار (تیم اول گروه یک – تیم دوم گروه دو) با تیم برنده دیدار (تیم اول گروه سوم – تیم دوم گروه چهارم) ساعت ۱۸:۳۰

فینال و رده‌بندی  روز شنبه یکم تیر ۱۳۹۸

دیدار رده بندی ساعت ۱۶:۰۰
فینال ساعت ۱۸:۳۰

 

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه