رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۹ آبان ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۸
  • کد خبر : ۸۲۰۹
  • چاپ خبر : برنامه هفته نهم لیگ برتر والیبال اعلام شد / آماده باش صدرنشینان برای جدال های مهم
با اعلام فدراسیون والیبال؛

برنامه هفته نهم لیگ برتر والیبال اعلام شد / آماده باش صدرنشینان برای جدال های مهم

در نخستین روز تورنمنت والیبال ارومیه «جام دریاچه ارومیه»، تیم‌های شهرداری ورامین و فولاد سیرجان ایرانیان برابر شهرداری و آذرباتری ارومیه به برتری دست یافتند.

هفته نهم لیگ برتر والیبال مردان فردا (سه‌شنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و تیم‌های صدرنشین فولاد سیرجان، فولاد مبارکه سپاهان، سایپا تهران و شهرداری ارومیه برای حفظ جایگاه خود، نبرد تمام‌عیاری با حریفان خواهند داشت.

هفته نهم لیگ برتر والیبال مردان فردا (سه‌شنبه) با شش دیدار به صورت متمرکز در تهران برگزار خواهد شد و تیم‌های صدرنشین برای حفظ جایگاه خود، نبرد تمام‌عیاری با حریفان خواهند داشت.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون والیبال، هفته نهم لیگ برتر والیبال مردان روز سه‌شنبه با شش دیدار در دو سالن خانه والیبال و فدراسیون پیگیری خواهد شد.

حساس‌ترین و دیدنی‌ترین رقابت این هفته، تقابل شهداب یزد و فولاد مبارکه سپاهان خواهد بود. دو تیم در شرایطی به مصاف هم می‌روند که یزدی‌ها نمایش زیبایی در بازی هفته هشتم مقابل فولاد سیرجان داشتند، اما در نهایت نتیجه را به حریف صدرنشین خود واگذار کردند و سقوط سه پله‌ای در جدول مسابقات را تجربه کردند.

به همین دلیل، شهدابی‌ها انگیزه بسیار زیادی برای برد مقابل فولاد مبارکه سپاهان دارند. انگیزه‌ای که نیازمند به‌کارگیری تلاش بسیار است، چون سپاهانی‌ها که در نبرد سخت برای حفظ و البته ارتقای رتبه دومی خود در جدول هستند، قصد ندارند با یک باخت بی‌موقع، هرچه تاکنون رشته‌اند را پنبه کنند.

تیم صدرنشین لیگ برتر، این هفته برابر پیکان تهران صف‌آرایی می‌کند. فولاد سیرجان که تاکنون با ۷ برد از ۸ بازی و کسب ۲۲ امتیاز صدر جدول را حفظ کرده، بعید است به این راحتی‌ها مقابل حریفان تن به شکست دهد.

شاگردان محمد ترکاشوند در تیم پیکان نیز انگیزه زیادی برای ارائه یک نمایش بی‌نقص مقابل قدرتمند‌ترین تیم لیگ برتر دارند. به‌خصوص ‌که خودروسازان در روز نخست هفته اول لیگ متمرکز، استراحت کرده‌اند و برای بازی فردا انرژی بیش‌تری نسبت به رقیب دارند.

سایپا تهران که در حاضر در رتبه سوم جدول قرار دارد، فردا برای حفظ و شاید ارتقای جایگاه فعلی‌اش، نیازمند برد مقابل آذرباتری ارومیه است. با توجه به این که شاگردان ساسان خداپرست سرمربی آذرباتری تاکنون موفق به کسب برد و امتیازی در لیگ نشده‌اند، به نظر نمی‌رسد که خودروسازان نارنجی‌پوش، کار سختی پیش رو داشته باشند.

رقابت خاتم اردکان تیم میانه‌نشین جدول رده‌بندی با شهرداری ارومیه در هفته هشتم، یکی دیگر از دیدارهای جذاب هفته خواهد بود. اردکانی‌ها که هفته اول لیگ متمرکز را با بازی برابر شهرداری گنبد استارت زدند و در دیداری غیرمنتظره، در سه ست متوالی به حریف قعرنشین خود باختند، فردا برای جبران مافات مقابل شهرداری ارومیه قرار خواهند گرفت. این در حالی است که شاگردان پیمان اکبری بعد از برد هورسان رامسر و صعود شیرین دو‌ پله‌ای، حالا به جایگاه چهارم جدول رسیده‌اند و قطعا قصد ندارند عرصه را برای حریف خالی کنند.

تیم‌های لبنیات هراز آمل و شهرداری قزوین، در هفته نهم لیگ برتر مردان استراحت دارند.

برنامه مسابقات و اسامی داوران و ناظران هفته نهم لیگ برتر، به قرار زیر است:

سه‌شنبه ۲۰ آبان

تهران، ساعت ۱۱، سالن فدراسیون
راه‌یاب ملل کردستان – شهرداری گنبد
داور اول: اصغر میرزایی، داور دوم: محمد آقایی
ناظر فنی: محمد ابراهیم‌زاده و ناظر داوری: بهروز جعفری

تهران، ساعت ۱۱، سالن خانه والیبال
پیکان تهران – فولاد سیرجان
داور اول: علیرضا قریب، داور دوم: اسماعیل رزقی
ناظر فنی: شهباز صدری و ناظر داوری: اسماعیل صباغ

تهران، ساعت ۱۴، سالن فدراسیون
خاتم اردکان – شهرداری ارومیه
داور اول: مرتضی اکرمی، داور دوم: مرتضی علایی
ناظر فنی: مسعود قاری و ناظر داوری: محمدحسین شفقی

تهران، ساعت ۱۴، خانه والیبال
شهداب یزد – فولاد مبارکه سپاهان
داور اول: داود نافعی، داور دوم: میثم پارسه
ناظر فنی: یونس حسن‌زاده و ناظر داوری: امیر صداقت

تهران، ساعت ۱۷، سالن فدراسیون
هورسان رامسر – شهرداری ورامین
داور اول: مهدی نویدی، داور دوم: بهزاد جهانگیری
ناظر فنی: عباس امانی، ناظر داوری: علی یاوری

تهران، ساعت ۱۷، خانه والیبال
آذرباتری ارومیه – سایپا تهران
داور اول: احمدسرمست، داور دوم: مجتبی بیداریان
ناظر فنی: احمد دامغانی‌نژاد و ناظر داوری: علی‌اصغر حاجی‌کاظمی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه