رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۲
  • کد خبر : ۱۱۰۷۶
  • چاپ خبر : برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد
از سوی سازمان لیگ؛

برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد

تیم کانیاو اشنویه در هفته ششم از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران مقابل موفق به شکست تیم بعثت کرمانشاه شد. به گزارش یاریزان؛ در گروه دوم از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران تقابل دو تیم کانیاو اشنویه و بعثت کرمانشاه در هفته ششم این رقابت ها روز سه‌شنبه در استادیوم آزادی مهاباد برگزار شد. از ابتدای این دیدار هر دوتیم برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودند و بارها با خلق موقعیت بر روی دروازه یکدیگر فوتبالی جذاب و تماشایی را به نمایش گذاشتند. اما کانیاو اشنویه با استفاده حداکثری از موقعیت ها توانست در دقیقه ۳۵ اولین گل این دیدار را بثمر برساند. گل دوم این تیم هم در دقیقه ۷۲ بثمر رسید تا بعثتی ها فشار را بروی دروازه تیم میزبان به حداکثر برسانند. تا اینکه در دقیقه ۸۰ دروازه بان تیم کانیاو اشنویه با انجام خطا روی مهاجم حریف باعث شد تک گل تیم بعثت از روی نقطه پنالتی بثمر برسد. این صحنه که با چاشنی درگیری دو بازیکن همراه بود در نهایت باعث اخراج دروازه بان کانیاو و مهاجم بعثت شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود. در پایان این دیدار نماینده اشنویه با نتیجه دو بر یک سه امتیاز را به حساب خود واریز کرد و تا پس از انجام پنج دیدار با کسب پنج امتیاز در رده هفتم جدول مسابقات جای بگیرد.

برنامه مسابقات هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۳۳۹ اعلام شد.

برنامه مسابقات سه هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های شانزدهم، هفدهم و هجدهم لیگ دسته سوم باشگاه های کشور در فصل ۱۴۰۰-۱۳۳۹ اعلام شد.

برنامه سه هفته پایانی لیگ دسته سوم فوتبال ایران به شرح زیر است:

 

هفته شانزدهم

جمعه ۸ مرداد

شهرداری فومن – بعثت کرمانشاه- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت

شنبه ۹ مرداد

مقاومت تهران- مهاجر نوین مشهد- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
شهرداری نوشهر- پاراگ تهران- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه شهدا نوشهر
دماوند آمل- پیام وحدت خراسان- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
پیشگامان فنون پارس- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه کارگران تهران
شهدا رزکان البرز – جوان نوین ساری- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه انقلاب کرج
شهید اورکی اسلامشهر- کیان اراک- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
مقاومت آستارا – آرتام تبریز- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
کانیاو اشنویه – بنیامین ورزشی تهران- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
نفت ایرانیان – پاس گیلان- ساعت ۱۹۰:۳۰- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
سپاهان نوین ایذه – ون پارس نقش جهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی ایذه
صنعت ابریشم اصفهان – خلیج فارس میناب- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا شهرکرد
ایمان سبز شیراز- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
استقلال شوش- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه تختی شوش
سپاهان نوین اصفهان – یزد لوله- ساعت ۲۰:۳۰- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان

 

هفته هفدهم

پنجشنبه ۱۴ مرداد

جوان نوین ساری- مقاومت تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا ساری
ستارگان مردان پاشا- دماوند آمل- ساعت ۲۰- ورزشگاه انقلاب کرج
مهاجر نوین مشهد- پیشگامان فنون پارس- ساعت ۲۰- ورزشگاه ثامن مشهد
پاراگ تهران –پیام وحدت خراسان- ساعت ۲۰- ورزشگاه کشوری تهران
شهرداری نوشهر – شهدا رزکان البرز- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا نوشهر
نفت ایرانیان- کانیاو اشنویه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید رهنما شهریار
بنیامین ورزشی تهران- شهرداری فومن- ساعت ۲۰- ورزشگاه غدیر تهران
پاس گیلان- کیان اراک- ساعت ۲۰- ورزشگاه سردار جنگل رشت
بعثت کرمانشاه- مقاومت آستارا- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی کرمانشاه
آرتام تبریز- شهید اورکی اسلامشهر – ساعت ۲۰- ورزشگاه شهرداری تبریز
ون پارس نقش جهان – خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۲۰- ورزشگاه فولادشهر فولادشهر
فرهنگ رامهرمز- سپاهان نوین اصفهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی رامهرمز
سپاهان نوین ایذه- ایمان سبز شیراز- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی ایذه
یزد لوله – صنعت ابریشم اصفهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید نصیری یزد
خلیج فارس میناب – استقلال شوش- ساعت ۲۰- ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

 

هفته هجدهم

سه شنبه ۱۹ مرداد

شهدا رزکان البرز – پاراگ تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه انقلاب کرج
دماوند آمل- مهاجر نوین مشهد- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید ناطق نوری نور
مقاومت تهران- شهرداری نوشهر- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
پیشگامان فنون پارس- جوان نوین ساری- ساعت ۲۰- ورزشگاه کارگران تهران
پیام وحدت خراسان- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۲۰- ورزشگاه آزادی بیرجند
شهید اورکی اسلامشهر- بعثت کرمانشاه- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا اسلامشهر
مقاومت آستارا – بنیامین ورزشی تهران- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود
کانیاو اشنویه – پاس گیلان – ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید باکری ارومیه
کیان اراک – آرتام تبریز- ساعت ۲۰- ورزشگاه امام خمینی(ره) اراک
شهرداری فومن- نفت ایرانیان- ساعت ۲۰- ورزشگاه متعاقبا اعلام می شود.
صنعت ابریشم اصفهان – فرهنگ رامهرمز- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهدا شهرکرد
استقلال شوش- یزد لوله- ساعت ۲۰- ورزشگاه تختی شوش
سپاهان نوین اصفهان – سپاهان نوین ایذه- ساعت ۲۰- ورزشگاه باغ فردوس اصفهان
ایمان سبز شیراز- ون پارس نقش جهان- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهید دستغیب شیراز
خلیج فارس ماهشهر – خلیج فارس میناب- ساعت ۲۰- ورزشگاه شهداء ماهشهر

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه