رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۹
  • کد خبر : ۸۶۸۶
  • چاپ خبر : برنامه زمان بندی هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان اعلام شد
از سوی فدراسیون؛

برنامه زمان بندی هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان اعلام شد

ذبیح الله پورشیب ملی پوش ایلامی تیم ملی کاراته ایران پس از کسب مدال برنز بازی های آسیایی جاکارتا گفت: 9 امتیاز من را ندادند و حریف من با کوچک‌ترین حرکت امتیاز می‌گرفت.

برنامه زمان بندی برگزاری هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان ایران اعلام شد.

برنامه زمان بندی برگزاری هفته اول دور برگشت اولین دوره لیگ مجازی کاتا آقایان اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ سازمان لیگ و مسابقات فدراسیون برنامه زمان بندی برگزاری هفته اول دور برگشت اولین دوره مسابقات لیگ مجازی کاتای آقایان کشور که مقرر است در گرامیداشت شهید والامقام دکتر محسن فخری زاده برگزار گردد، را به شرح ذیل اعلام کرد:

بر اساس زمان بندی اعلامی:۱-تاریخ ۱۶و۱۷و۱۸ آذر ماه ارسال ارنج و بارگذاری فیلم مرحله اول دور برگشت تیم ها توسط مربیان

۲- تاریخ ۲۰و ۲۱ آذر ماه قضاوت مرحله اول دور برگشت فیلم کاتا توسط داوران

۳- تاریخ ۲۳ آذر ماه اعلام نتایج هفته اول دور برگشت لیگ آقایان در کانال تلگرامی و سایت فدراسیون

لازم به ذکر است برابر اعلام سازمان لیگ و مسابقات توجه به موارد ذیل برای مربیان محترم تیم ها ضروری می باشد.۱- فیلم کاتای بارگزاری شده(ورزشکاران) توسط مربیان برابر جدول کاتاهای اعلامی در بخشنامه تعیین و ارسال گردد.

۲- مربیان تیم ها فیلم هفته اول دور برگشت اجرای کاتای ورزشکاران خود را می بایست در همان بخش اول سامانه مسابقات به آدرس http://login.sporteventstech.com/ بارگزاری نمایند. (و در زمان بارگزاری در بخش ارنج برابر فیلم آموزشی گزینه های مربوطه را علامت گذاری نمایند.)

۳- مربیان می بایست توجه داشته باشند اسم کاتا در محل درج نام کاتا در سامانه و کاتای اجرایی توسط ورزشکار با هم مطابقت داشته باشد، در صورت هر گونه مغایرت امتیاز صفر به اجرای کاتا تعلق می گیرد.

توضیح: برنامه زمان بندی اعلام شده برای تیم ها به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. ضمنا روند نقل و انتقالات نیم فصل تیم ها در کانال مربیان اعلام می گردد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه