رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۷
  • کد خبر : ۹۷۶۶
  • چاپ خبر : برنامه رقابت های مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد
از سوی فدراسیون؛

برنامه رقابت های مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد

در پایان روز دوم، گروه بندی و زمان برگزاری مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد. به گزارش یاریزان؛ پس از پایان مسابقات تیم ها در دو روز و اعلام تیم های صعود کننده به مرحله بعدی، در جلسه قرعه کشی با سرپرستان و سرمربیان تیم ها برنامه بازی ها و زمانبندی روز پایانی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان اعلام شد.

در پایان روز دوم، گروه بندی و زمان برگزاری مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد.

در پایان روز دوم، گروه بندی و زمان برگزاری مسابقات مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ پس از پایان مسابقات تیم ها در دو روز و اعلام تیم های صعود کننده به مرحله بعدی، در جلسه قرعه کشی با سرپرستان و سرمربیان تیم ها برنامه بازی ها و زمانبندی روز پایانی مسابقات لیگ برتر کاراته آقایان اعلام شد.

هشت تیم صعود کننده به مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران در دو گروه چهار تیمه تقسیم شدند تا پس از انجام بازی های این تیم ها در دو گروه، مسابقات رده بندی، فینال و اختتامیه عصر فردا برگزار میشود.

هشت تیم راه یافته به مرحله بعدی در دو گروه به شرح زیر تقسیم شدند:

 

گروه یک:

۱. دال WMMF کرمانشاه

۲. جاویدان کرمانشاه

۳. شوتوکان IMA ایران

۴. عقاب بروجرد

گروه دو:

۱. پاس مازندران

۲. صنعت مس رفسنجان

۳. شوتوکان FSK

۴. صنعت مس کرمان

برنامه بازی ها و زمانبندی مسابقات تیم ها در مرحله نهایی لیگ برتر کاراته آقایان ایران به شرح زیر میباشد:

گروه یک:

دور اول/

۱.دال WMMF کرمانشاه در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۹ مسابقه کومیته

۲.عقاب بروجرد در مقابل جاویدان کن شی کان، ساعت ۸:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۰ مسابقه کومیته

دور دوم/

۳.عقاب بروجرد در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۱ مسابقه کومیته

۴.جاویدان کن شی کان در مقابل دال WMMF کرمانشاه، ساعت ۹:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

دور سوم/

۵.جاویدان کن شی کان در مقابل شوتوکان IMA ایران، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا، و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۶.آکادمیWMMF دال کرمانشاه در مقابل عقاب بروجرد، ساعت ۱۰:۳۰ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

گروه دو:

دور اول/

۱. صنعت مس کرمان در مقابل پاس مازندران، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

۲. شوتوکان FSK در مقابل صنعت مس رفسنجان، ساعت ۹ مسابقه کاتا و ساعت ۱۲ مسابقه کومیته

دور دوم/

۳. شوتوکانFSK در مقابل پاس مازندران، ساعت ۱۰ مسابقه کاته و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

۴. صنعت مس رفسنجان در مقابل صنعت مس کرمان، ساعت ۱۰ مسابقه کاتت و ساعت ۱۳ مسابقه کومیته

دور سوم/

۵. صنعت مس رفسنجان در مقابل پاس مازندران، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

۶. صنعت مس کرمان در مقابل شوتوکانFSK، ساعت ۱۱ مسابقه کاتا و ساعت ۱۴ مسابقه کومیته

از هر گروه دو تیم صعود خواهد کرد که این تیم ها به صورت ضربدری در ساعت ۱۵ با یک دیگر مسابقه خواهند داد تا دو تیم صعود کننده به فینال مشخص شوند و مسابقات فینال نیز در ساعت ۱۶:۳۰ برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه