رفتن به بالا
  • دوشنبه - 3 مرداد 1401 - 11:50
  • کد خبر : ۱۲۸۶۳
  • مشاهده :  261 بازدید
  • چاپ خبر : برنامه دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران اعلام شد

برنامه دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران اعلام شد

از سوی سازمان لیگ کشتی، نتایج کامل روز نخست دور برگشت لیگ برتر کشتی فرنگی در گروه الف این رقابت ها منتشر شد. به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فدراسیون کشتی، رقابت های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) در گروه الف امروز و فردا (دوشنبه) در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی، با رعایت پروتکل های بهداشتی و بدون تماشاگر برگزار می شود.

برنامه دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور به میزبانی شهرهای تهران، مشهد، اراک و جویبار اعلام شد.

برنامه دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور از سوی فدراسیون کشتی اعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ دور برگشت لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های کشور گرامیداشت کشتی گیر شهید شاهرخ ضرغام، به میزبانی شهرهای تهران، مشهد، اراک و جویبار برگزار می شود.

برنامه دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک کشتی آزاد باشگاه های ایران به شرح زیر است:

 

گروه A : میزبان اراک ( ۶ مردادماه- مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد)

تشک A
دیدار اول: هیئت کشتی اراک – مالک اشتر بابل
دیدار دوم: هیئت کشتی اراک – کیان گرگان
دیدار سوم: پتروپالایش بلیش تاکستان – هیئت کشتی اراک
دیدار چهارم: مالک اشتر بابل- پتروپالایش بلیش تاکستان
دیدار پنجم: کیان گرگان – مالک اشتر بابل

تشک B
دیدار اول: کیان گرگان – پتروپالایش بلیش تاکستان
دیدار دوم: ملوان جوان رشت – مالک اشتر بابل
دیدار سوم: ملوان جوان رشت – کیان گرگان
دیدار چهارم: ملوان جوان رشت – هیئت کشتی اراک
دیدار پنجم: پتروپالایش بلیش تاکستان – ملوان جوان رشت

 

گروه B : میزبان جویبار ( ۷ مردادماه- سالن مهدی حاجی زاده)

تشک A
دیدار اول: فولاد بافت کرمان – هیئت کشتی زنجان
دیدار دوم: پاس قهرمانان جویبار – عقاب نیروی هوایی خراسان جنوبی
دیدار سوم: پاس قهرمانان جویبار – هیئت کشتی سنجان
دیدار چهارم: فولاد بافت کرمان – عقاب نیروی هوایی خراسان جنوبی
دیدار پنجم: پاس قهرمانان جویبار – فولاد بافت کرمان
دیدار ششم: هیئت کشتی زنجان- عقاب نیروی هوایی خراسان جنوبی

 

گروه C : میزبان مشهد ( ۶ مردادماه – خانه کشتی حمید توکل)

تشک A
دیدار اول: صنایع غذایی معینی پور خراسان رضوی – کارینای شمال نور مازندران
دیدار دوم: قند تنها کرمانشاه – هیئت کشتی سنندج
دیدار سوم: قند تنها کرمانشاه – کارینای شمال نور مازندران
دیدار چهارم: صنایع غذایی معینی پور خراسان رضوی – هیئت کشتی سنندج
دیدار پنجم: قتند تنها کرمانشاه – صنایع غذایی معینی پور خراسان رضوی
دیدار ششم: کارینای شمال نور مازندران – هیئت کشتی سنندج

 

گروه D : میزبان تهران ( ۶ مردادماه- خانه کشتی شهر قدس)

تشک A
دیدار اول: امید لرستان – کالاآوران ایساتیس تهران
دیدار دوم: آکادمی علیرضا حیدری مازندران – گروه ساختمانی جاودانی خراسان رضوی
دیدار سوم: آکادمی علیرضا حیدری مازندران – کالا آوران ایساتیس تهران
دیدار چهارم: امیدهای لرستان – گروه ساختمانی جاودانی خراسان رضوی
دیدار پنجم: آکادمی علیرضا حیدری مازندران – امیدهای لرستان
دیدار ششم: کالاآوران ایستاتیس تهران – گروه ساختمانی جاودانی خراسان رضوی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه