رفتن به بالا
  • یکشنبه - 20 آذر 1401 - 18:11
  • کد خبر : ۱۴۴۹۷
  • چاپ خبر : برنامه‌های هندبال کردستان از سوی رئیس هیئت استان تشریح شد

برنامه‌های هندبال کردستان از سوی رئیس هیئت استان تشریح شد

عرفان سعیدی با کسب اکثریت آرا برای چهار سال به عنوان رئیس جدید هیات هندبال استان کردستان انتخاب شد. به گزارش یاریزان؛ مجمع انتخاباتی ریاست هیئت هندبال استان کردستان امروز چهارشنبه نهم آذر ماه با حضور علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال، "حامد جولائی" مدیرکل ورزش و جوانان کردستان و اعضای مجمع برگزار شد و در پایان عرفان سعیدی با کسب اکثریت آرا برای چهار سال به عنوان ریاست هیئت استان انتخاب شد. در پایان رای گیری از اعضای مجمع سعیدی توانست با کسب ۱۷ رای از مجموع ۱۷ رای ماخوذه، سکان هدایت هیئت هندبال استان کردستان را برای چهار سال آینده در دست بگیرد. علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال در این دیدار با اشاره به حضور ورزشکاران کردستانی در بدنه تیم‌های ملی هندبال اظهار کرد: خوشبختانه استان کردستان یکی از موفق‌ترین استان‌ها در رشته هندبال به شمار می‌آید و در هر دو بخش بانوان و آقایان در رده‌های سنی مختلف نمایندگانی از این استان حضور دارند. وی ادامه داد: هندبال ایران در چند سال اخیر موفقیت‌های بزرگی را در عرصه‌های فرا ملی بدست آورد و صعود بانوان هندبالیست به مرحله یک هشتم نهایی در رقابت‌های قهرمانی نوجوانان جهان برای نخستین بار در تاریخ این رشته یکی از این موارد بود و خوشبختانه ورزشکاران کردستانی نیز در کسب این موفقیت سهم داشتند. رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به ظرفیت‌های گسترده استان کردستان برای توسعه هرچه بیشتر در رشته هندبال، افزود: استان کردستان از نظر استعداد و امکانات سخت افزاری کمبودی ندارد و این جای خوشحالی دارد اما لازم است مسئولین با همکاری بیشتر زمینه حضور بخش خصوصی در عرصه حمایت از تیم‌های استان در لیگ‌های کشوری را فراهم کنند. پاکدل خاطر نشان کرد:کردستان دارای استعدادهای فراوانی است و در صورت حل مشکل اسپانسر و بخش مالی ورزشکاران این استان می توانند در سطح ملی و فرا ملی بدرخشند. همچنین اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان نیز در این جلسه با اشاره به مدیریت موفق ورزش استان یادآور شد: کسب موفقیت‌های مختلف در حوزه ورزش موجب نشاط و دلگرمی مردم و مسئولین استان شده است. بدست آوردن رتبه هشتم سومین دوره المپیاد استعدادهای برتر ورزش کشور با درخشش ورزشکاران این استان پیام شایستگی جوانان کردستانی و تلاش مسئولین ورزش استان را به همه رساند. وی ادامه داد: درخشش ورزشکاران کردستانی این نوید را به مسئولین داد که این استان از لحاظ استعداد هیچ کمبودی ندارد. مجموعه استانداری با تمام توان از حوزه ورزش استان به ویژه از رشته هندبال حمایت خواهد کرد و در این راستا جلساتی نیز با بخش خصوصی برای ورود به بحث حمایت مالی برگزار شده است. حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان نیز در این جلسه به کمبود اسپانسرهای مالی برای تیم‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: اگر بخش خصوصی استان به حوزه ورزش ورود پیدا کند شاهد موفقیت‌های بیشتری از سوی ورزشکاران استان کردستان خواهیم بود. وی افزود: در راستای حمایت ویژه از ورزش هندبال کردستان، سالن خانه هندبال استان در اختیار ورزشکاران این رشته قرار گرفته است. در این نشست ایرج رضایی سرپرست کمیته امور استان‌های فدراسیون هندبال و عرفان سعیدی رئیس هیئت هندبال استان کردستان نیز حضور داشتند. در پایان این نشست علیرضا پاکدل رئیس فدراسیون هندبال از حمایت ها و تلاش های دکتر اسماعیل زارعی کوشا استاندار کردستان و حامد جولائی مدیرکل ورزش و جوانان این استان با اهدای لوح سپاس، تقدیر و تجلیل نمود.

رئیس هیئت هندبال استان کردستان برنامه‌های هیئت متبوع خود را تشریح کرد.

تبلیغ کانال کاریابی و استخدامی فرصت شغلی شغل پیدا کردن ایلام آذربایجان غربی کردستان کرمانشاه تهران

رئیس هیئت هندبال استان کردستان برنامه‌های هیئت متبوع خود را تشریح کرد.

به گزارش یاریزان؛ عرفان سعیدی رئیس هیات هندبال استان کردستان در خصوص برنامه‌ها و عملکرد هیئت متبوع خود اظهار کرد: از ابتدای امسال گروهی را به عنوان مربیان مجرب هیئت هندبال استان به خصوص در شهرستان سنندج به عنوان مرکز استان به مدارس نواحی یک و دو این شهر فرستادیم. طبق فراخوانی که داشتیم از بین ۴۰۰ نفری که در این فراخوان حضور پیدا کرده بودند، در بخش دختران و پسران حدود ۱۳۰ نفر در بخش پایه، جذب خانه هندبال استان کردیم و در حال فعالیت هستند. همچنین شهرستان‌های دیوان‌دره، بیجار، بانه، دهگلان و قروه شروع به فعالیت کردند و در حال استعدادیابی در مدارس هستند.

وی افزود: باتوجه به مشکلاتی که هیئت این استان در گذشته داشته، اکثر هیئت‌های شهرستان‌ها فعالیت زیادی ندارند. تنها شهرستان‌هایی که در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کار می‌کنند، در حال حاضر فقط سنندج و بیجار هستند.

رئیس هیئت هندبال استان کردستان خاطر نشان کرد: اکثر اعزام‌های تیم‌های استان به مسابقات باشگاهی و مناطق انجام شده و تیم‌های استان در این مسابقات حضور داشتند. همچنین تیم‌های بانوان و آقایان ما در مسابقات لیگ دسته یک نیز حضور دارند و به رقابت می‌پردازند.

سعیدی در پایان با اشاره به تلاش هیئت استان کردستان برای جذب حامی مالی، افزود: ما در این مدت یک حامی مالی جذب کردیم که کمک حال هندبال استان باشد و توانستیم خانه هندبال را برای استان ثبت کنیم. یک مجموعه ورزشی ۲ هزار نفری به عنوان خانه هندبال شهرستان سردشت ثبت شده و این مجموعه از نظر خوابگاه تجهیز شده است و بیشتر اردوهایی که برگزار می‌کنیم در این خانه مستقر هستند.


 

------------------------------------

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی