رفتن به بالا
  • جمعه - 15 بهمن 1395 - 20:46
  • کد خبر : ۲۰۷۵
  • چاپ خبر : بانوان هندبالیست سنندجی با اقتدار قهرمان مسابقات لیگ دسته یک شدند
پس از برتری مقابل تمامی حریفان؛

بانوان هندبالیست سنندجی با اقتدار قهرمان مسابقات لیگ دسته یک شدند

  با شکست تمامی حریفان، بانوان هندبالیست سنندجی قهرمان رقابت های لیگ دسته یک هندبال بانوان شد و به سوپرلیگ هندبال بانوان صعود کرد. به گزارش یاریزان؛ ششمین دوره رقابت های لیگ دسته یک هندبال بانوان که روز شنبه ۹ بهمن ماه با شرکت ۱۷ تیم آغاز شده برد صبح روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در شاهین […]

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

با شکست تمامی حریفان، بانوان هندبالیست سنندجی قهرمان رقابت های لیگ دسته یک هندبال بانوان شد و به سوپرلیگ هندبال بانوان صعود کرد.

به گزارش یاریزان؛ ششمین دوره رقابت های لیگ دسته یک هندبال بانوان که روز شنبه ۹ بهمن ماه با شرکت ۱۷ تیم آغاز شده برد صبح روز جمعه ۱۵ بهمن ماه در شاهین شهر اصفهان به پایان رسید.

 

------------------------------------

نماینده سنندج سال پیش در لیگ دسته دوم قهرمان شده و امسال به لیگ دسته یک صعود کرده بود و درحالی که تیم شهرداری سنندج در سوپر لیگ بانوان به دلیل عدم تحویل مدارک از لیگ حذف شد ، آینده ای نامعلوم در پیش داشت.

اما کادر فنی و مسئولان هیات هندبال استان کردستان از سهمیه این تیم در لیگ دسته یک استفاده کردند و در این مسابقات شرکت کردند.

بانوان هندبالیست سنندجی روز شنبه ۹ بهمن ماه بازی های خود را آغاز کرد و با شکست تمامی حریفان تا مرحله نهایی این مسابقات پیش رفت.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

در مرحله نهایی مسابقات چهار تیم نفت و گاز گچساران، هیات هندبال سنندج، فارس و شاهین شهر به مصاف هم رفتند.

شاگردان نشمین شافعیان در اولین بازی خود در مرحله نهایی به مصاف تیم نفت و گاز گچساران رفتند و این تیم را با نتیجه ۲۹ بر ۱۶ شکست دادند و با رفتن به فینال حضور خود در فصل بعد سوپر لیگ را قطعی کردند.

در بازی فینال هندبالیست های سنندج با نماینده فارس به رقابت پرداختند و در پایان با نتیجه ۳۰ بر ۱۷ این تیم را شکست دادند و مقام اول را کسب کردند.

بانوان هندبالیست سنندجی با شکست تمامی حریفان تا مرحله فینال پیش رفت و با اقتدار قهرمان مسابقات لیگ دسته یک هندبال بانوان شد و بار دیگر توانایی و قدرت خود را ثابت کرد که در سوپر لیگ هندبال بانوان حضور داشته باشد.

گفتنی است، بنا بر اعلام فدراسیون مقرر شده بود که در پایان این مسابقات سه تیم به سوپر لیگ سال آینده صعود کنند.

بدین ترتیب تیم های هیات هندبال سنندج با کسب مقام اول، فارس مقام دوم و نفت و گاز گچساران با کسب مقام سوم به سوپر لیگ فصل بعد هندبال بانوان صعود کردند.

اسرا فتاحی، اسرا زندی، سیران رجبی نیا، مبینا زمانی، مژگان مردوخی، پرستو اسمعیلی، دلنیا محمودی، پریا فرجی، کژال امینی، دنیا امانی، سمیرا علی رمایی، سیران احمدی، مژگان قهرمانی، شیدا ابولقاسمی و شقایق باپیری در ترکیب تیم سنندج قرار دارند و همچنین نشمین شافعیان سرپرستی و مربیگری تیم سنندج را در این مسابقات بر عهده دارد.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی