رفتن به بالا
 • سه شنبه - 8 تیر 1400 - 09:50
 • کد خبر : ۱۰۶۹۴
 • چاپ خبر : افزایش ۳۳ درصدی تعرفه حق عضویت بیمه ورزشی در سال ۱۴۰۰ تصویب شد
در مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی؛

افزایش ۳۳ درصدی تعرفه حق عضویت بیمه ورزشی در سال ۱۴۰۰ تصویب شد

رئیس کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی از افزایش قیمت بیمه ورزشکاران همراه با افزایش سقف تعهدات فدراسیون پزشکی ورزشی در قبال ورزشکاران آسیب دیده خبر داد.

در مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی، افزایش تعرفه حق عضویت یک ساله در کمیته خدمات درمانی ( بیمه ورزشی ) تصویب شد.

در مجمع عمومی فدراسیون پزشکی ورزشی، افزایش تعرفه حق عضویت یک ساله در کمیته خدمات درمانی ( بیمه ورزشی ) تصویب شد.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون پزشکی ورزشی ایران، این مجمع از ساعت ۱۴ امروز به صورت وبینار در محل آکادمی ملی المپیک و به ریاست دکتر مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون، شماری از اعضا و شرکت روسای هیات های استانی به صورت بینار برگزار شد.

در این مجمع پس از پس ارائه گزارش مالی سال ۹۹ و بحث و تبادل نظر، تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی مبلغ ۴۰ هزار تومان تعیین شد.

دکتر علی‌نژاد در این خصوص تصریح کرد: فدراسیون پزشکی ورزشی فدراسیون خدمت‌رسانی به جامعه ورزش کشور است و هدف این فدراسیون به هیچ عنوان درآمدزایی نیست لیکن با توجه به شرایط کرونایی پیش آمده و کاهش شدید درآمدهای این فدراسیون، با هدف ارتقاء سطح خدمات این فدراسیون به جامعه ورزش، تعرفه کمیته خدمات درمانی پزشکی ورزشی از ۳۰ به ۴۰ هزار تومان افزایش یافت.

شایان ذکر است؛ تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی در سال ۱۳۹۷ به میزان ۱۵ هزارتومان تعین شده بود و از ٢۵ مهرماه سال ٩٩ به ٣٠ هزار تومان افزایش یافت و امروز بنابر تصویب مجمع عمومی سالانه فدراسیون پزشکی ورزشی، تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی برای ورزشکاران به ۴٠ هزار تومان افزایش یافت.

بر اساس این گزارش، پس از فراهم آمدن زیرساخت‌های فنی، مصوبه مذکور در خصوص تعرفه حق عضویت بیمه ورزشی قابل اجراست. همچنین در خصوص افزایش تعرفه ارائه خدمات به ورزشکاران نیز متعاقباً تصمیم‌گیری خواهد شد.

از زمان اجرای این مصوبه ورزشکاران باید هزینه ۴٠ هزار تومانی را به عنوان تعرفه عضویت در کمیته خدمات درمانی فدراسیون پزشکی ورزشی پرداخت کنند و به ازای آن می‌توانند از خدمات تخصصی فدراسیون پزشکی ورزشی بهره‌مند شوند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


۱۱ دیدگاه برای “افزایش ۳۳ درصدی تعرفه حق عضویت بیمه ورزشی در سال ۱۴۰۰ تصویب شد”

 • خیلی گران

 • خیلی گران است

 • سلام متاسفانه دیروز بابت بیمه پزشکی ۴۰ تومان پرداخت کردم برای کارهای مربوط به دولت یه روزه تصویب وانجام میشه آگه بخوان گرون کنند امااگه قیمت جنسیوبیارن پایین ده بارجلسه میگیرند اخرش هم میگن توان نداریم مثل مرغ وتخم مرغ

 • با سلام اول که این مبلغ واقعا خیلی زیاده وخیلی از ورزشکاران از پرداخت آن عاجز هستن دوم این که این همه پول به خساب کی میره وآیا ریالی خرج ورزشکار میشه یا نه سوم خیلی از ورزشکاران به خاطر اجباری بودن بیمه تو شهرستانها یا استانها تو مسابقات شرکت نمیکنن ومورد آخر چرا برای گرفتن بیمه هر چی کد ملی میزنم مرحله بعد که شماره موبایل هست نمیاد وتایید نمیشه لا اقل این گونه مشکلات را حل نمایید وفقط به فکر جمع ثروت وسرمایه نباشید ممنون

 • مهدی حسن شاهی says:

  سلام
  طبق بخشنامه اداره ورزش و جوانان ، قرار بود از اول مرداد ماه مبلغ از ۳۰به ۴۰ هزار تومان افزایش یابد.که متاسفانه الان (۱۴۰۰/۰۴/۱۶)مبلغ ۴۰ هزارتومان درج شده است.لطفا پیگیری بفرمایید. با تشکر

  • سلام و عرض ادب, ثبت نام و پرداخت هزینه بیمه ورزشی بصورت آنلاین و از طریق سامانه موجود در وبسایت فدراسیون پزشکی ورزشی امکان پذیر است, ادارات شهرستانی و یا استانی هیچگونه دخل و تصرفی در تعیین نرخ ندارند و چنین تصمیماتی از طریق وزارت خانه گرفته خواهد شد. لذا بصورت شخصی و از طریق موبایل نیز میتوانید با ورود به وبسایت فدراسیون مذکور ثبت نام و یا تمدید بیمه خود را انجام دهید با نرخی که برای تمام نقاط ایران یکسان در نظر گرفته شده است.