رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 5 شهریور 1399 - 14:38
  • کد خبر : ۷۵۰۳
  • چاپ خبر : افتتاح ۹ پروژه ورزشی به مناسبت هفته دولت در ایلام
مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام :

افتتاح ۹ پروژه ورزشی به مناسبت هفته دولت در ایلام

علی شائی با بیان اینکه ۷۵۰ نفر اعم از مربی و موسس باشگاه های سطح استان برای دریافت تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا ثبت نام کرده اند، گفت: مجمع باشگاه دارن استان در راستای حمایت از باشگاه های ورزشی در استان تشکیل می شود.

پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی احداث شده که خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید به مردم شریف استان می باشد.

پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی احداث شده که خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید به مردم شریف استان می باشد.

به گزارش یاریزان؛ مدیرکل ورزش و جوانان ایلام در گفتگو با خبرگزاری برنا اظهار کرد : ۹ پروژه ورزشی قابل افتتاح و آماده بهره برداری در هفته دولت پیش بینی شده است که این پروژه‌ها با اعتباری بالغ بر ۱۵۰میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و ملی احداث شده که خدمتی دیگر از دولت تدبیر و امید به مردم شریف استان می باشد.

وی بیان کرد: احداث سالن ورزشی شهرک نبوت ایوان, تکمیل سالن ورزشی حیدر آباد میشخاص, تکمیل سالن ورزشی بانوان آبدانان ( ساختمان اداری) ,احداث زمین چمن مصنوعی روستای سراب کارزان , احداث زمین چمن مصنوعی فوتبال شهرک اسلامیه مهران, احداث ساختمان اداری هیت فوتبال ایلام ,بازسازی زمین چمن مهران بازسازی و تجهیز استادیوم تختی ایلام از پروژه‌های آماده افتتاح در این هفته می باشد.

علی شائی مدیرکل ورزش و جوانان در ادامه گفت :ورزش استان در دولت تدبیر و امید از جهت توسعه زیر ساختها ، باشگاههای ورزشی ، مربیان و داوران فعال، پیشرفت چشمگیری داشته وسرانه فضاهای ورزشی از ۷۷ صدم متر مربع به ۹۱ صدم مربع رسیده واین رشد با سیر صعودی تا آخر سال ۹۹ به ۹ ۰/۰۰ هزارم (صدم رند) خواهد رسید

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه