رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۶
  • کد خبر : ۱۰۵۳۰
  • چاپ خبر : اعلام برنامه مسابقات هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم فوتبال ایران
از سوی سازمان لیگ منتشر شد؛

اعلام برنامه مسابقات هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم فوتبال ایران

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های هجدهم، نوزدهم و بیستم لیگ برتر فوتبال ایران در فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

در حالی که لیگ دسته دوم فوتبال ایران به اوج حساسیت خود رسده است سازمان لیگ برنامه مسابقات هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم را اعلام کرد.

در حالی که لیگ دسته دوم فوتبال ایران به اوج حساسیت خود رسده است سازمان لیگ برنامه مسابقات هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم را اعلام کرد.

به گزارش یاریزان و با اعلام سازمان لیگ فوتبال ایران، برنامه مسابقات هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم باشگاه های کشور فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ منتشر شد.

برنامه مسابقات هفته های بیست و پنجم و بیست و ششم لیگ دسته دوم فوتبال ایران به شرح زیر اعلام شده است:

 

هفته بیست و پنجم:

 

سه شنبه ۸ تیر
شهرداری ماهشهر – مس شهربابک – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر
عقاب تهران – شهدا بابلسر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
شهرداری بم – شهیدقندی یزد– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه فجر بم
سردار بوکان – شاهین بندرعامری تنگستان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه باکری ارومیه
شمس آذر (کاسپین) قزوین – پاس همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردارآزادگان قزوین
اترک بجنورد – نیروی زمینی تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ۱۹ مهر بجنورد
میلاد مهر تهران – نفت امیدیه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

چهارشنبه ۹ تیر
ایرانجوان بوشهر- اسپاد تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهیدمهدوی بوشهر
آوالان کامیاران – شهرداری بندرعباس– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه ملک نیا سنندج
فولادنوین اهواز – مس نوین کرمان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی فولاد اهواز
ویستا توربین تهران – ملی حفاری اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
سپیدرود رشت – علم و ادب تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سردارجنگل رشت
شهرداری همدان – امید گناوه – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
محتشم تبریز – نفت و گاز گچساران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه توانا (شهرداری) تبریز

 

هفته بیست و ششم

دوشنبه ۱۴ تیر
نیروی زمینی تهران – شمس آذر (کاسپین) قزوین – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه غدیر تهران
پاس همدان – شهرداری ماهشهر – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه حاجی بابایی همدان
شاهین بندرعامری بوشهر – میلاد مهر تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه مهدوی بوشهر
شهیدقندی یزد – سردار بوکان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه نصیری یزد
شهدا بابلسر – شهرداری بم – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه هفتم تیر بابل
نفت امیدیه – اترک بجنورد – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدانفت امیدیه
مس شهربابک – عقاب تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدامس شهربابک

چهارشنبه ۱۶ تیر
مس نوین کرمان – آوالان کامیاران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه امام علی(ع) کرمان
امید گناوه – ویستا توربین تهران – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه سراجی گناوه
اسپاد تهران – محتشم (آذرکوثر) تبریز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه کشوری تهران
نفت و گاز گچساران – فولادنوین اهواز – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه شهدا نفت گچساران
ملی حفاری اهواز – ایرانجوان بوشهر– ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه تختی اهواز
شهرداری بندرعباس – سپیدرود رشت – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس
علم و ادب تبریز – شهرداری همدان – ساعت ۲۰:۳۰ – ورزشگاه توانا(شهرداری) تبریز

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه