رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 14 آبان 1399 - 11:34
  • کد خبر : ۸۰۱۱
  • چاپ خبر : اطلاعیه فدراسیون ووشو در خصوص کلیه احکام مربیگری و داوری
در راستای اجرای آئین‌نامه کمیته آموزش و پژوهش؛

اطلاعیه فدراسیون ووشو در خصوص کلیه احکام مربیگری و داوری

نفرات برتر تيم ملي ووشوي جوانان ايران در بخش سانداي پسران معرفي شدند.

کلیه احکام مربیگری و داوری که سه سال از تاریخ صدور آنها گذشته است فاقد اعتبار بوده و مربیان و داوران محترم لازم است جهت تمدید احکام خود در یکی از دوره های بازآموزی که در مهرماه و آبان‌ماه سال ١٣٩٩ برگزار خواهد شد، شرکت نمایند‌.

کلیه احکام مربیگری و داوری که سه سال از تاریخ صدور آنها گذشته است فاقد اعتبار بوده و مربیان و داوران محترم لازم است جهت تمدید احکام خود در یکی از دوره های بازآموزی که در مهرماه و آبان‌ماه سال ١٣٩٩ برگزار خواهد شد، شرکت نمایند‌.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون ووشو، در راستای اجرای آئین‌نامه کمیته آموزش و پژوهش و به منظور بهبود کیفیت فعالیت‌های آموزشی ووشو و پرهیز از هرگونه تخلف احتمالی و حوادث غیر مترقبه، توجه به نکات ذیل الزامی و حسن اجرای آن برعهده هیئت‌های استان با همکاری اداره کل محترم ورزش و جوانان استان است:

کلیه احکام مربیگری و داوری که سه سال از تاریخ صدور آنها گذشته است فاقد اعتبار بوده و مربیان و داوران محترم لازم است جهت تمدید احکام خود در یکی از دوره‌های بازآموزی که در مهرماه و آبان‌ماه سال ١٣٩٩ برگزار خواهد شد، شرکت نمایند‌.

تمامی هیئت‌های استانی موظف هستند در خصوص اعتبار یا عدم اعتباراحکام مربیگری و داوری بررسی لازم را انجام داده و در صورت عدم اعتبار از انجام هرگونه فعالیت در حوزه ووشو از قبیل مربیگری در باشگاه‌ها و تیم‌های استان و ثبت شالبند یا داوری مسابقات جلوگیری کنند.

لیست داوران و مربیانی که دارای مدرک معتبر از نظر این فدراسیون می‌باشند از تاریخ ١٣٩٩/٠٩/١۵ بر روی وبسایت فدراسیون برای عموم در دسترس خواهد بود و کلیه هیئت‌ها با همکاری اداره کل محترم استان می‌بایست از هرگونه همکاری و ارائه خدمات با نفراتی که در لیست مذکور نمی‌باشند؛ پرهیز نمایند.

این دستورالعمل از تاریخ ١٣٩٩/٠٧/٠١ لازم اجرا می‌باشد.

تاریخ برگزاری دوره‌های بازآموزی در مهرماه و آبان ماه سال ١٣٩٩ به شرح ذیل می‌باشد :

داورى:

تالو: ٩٩/٠٧/٢٣ ، ٩٩/٠٨/٠١ ، ٩٩/٠٨/١۵ و ٩٩/٠٨/٢٩

ساندا: ٩٩/٠٧/٢٢ ، ٩٩/٠٨/٠٢ ، ٩٩/٠٨/١۶ و ٩٩/٠٨/٣٠

مربیگرى:

٩٩/٠٧/١٠ ، ٩٩/٠٧/٢۴ ، ٩٩/٠٨/٠٩ و ٩٩/٠٨/٢٢

کلیه افراد متقاضی با توجه به محدودیت زمان برگزاری در یکی از دوره‌های فوق الذکر از طریق وبسایت فدراسیون ووشو نسبت به ثبت نام به موقع خود و حضور در دوره‌ها می‌بایست اقدام نمایند.

کلیه افرادی که در دوره های ارتقای داوری و مربیگری در سال ٩٩ تا پایان آبان ماه شرکت نموده‌اند و نمره قبولی گرفته باشند، نیاز به حضور در دوره های بازآموزی فوق الذکر را ندارند.

بدیهی است این فدراسیون هیچ مسئولیتی در خصوص بروز هرگونه حادثه و اتفاق در حوزه مربیگری در باشگاه‌ها که ناشی از عدم داشتن مدرک مربیگری معتبر می‌باشد، نخواهد داشت .

توجه

مهلت زمان تعیین شده غیرقابل تمدید بوده و عواقب و مسئولیت عدم حضور بر عهده فرد متقاضی خواهد بود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه