رفتن به بالا
  • سه شنبه - 4 بهمن 1401 - 21:52
  • کد خبر : ۱۴۹۸۰
  • چاپ خبر : استعدادهای سه استان به چهارمین اردوی گزینشی تیم ملی زیر ۱۶ سال دعوت شدند
به میزبانی سنندج؛

استعدادهای سه استان به چهارمین اردوی گزینشی تیم ملی زیر ۱۶ سال دعوت شدند

اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران با حضور ورزشکارانی از استان آذربایجان غربی آغاز شد.

چهارمین اردوی گزینشی تیم ملی زیر ۱۶ سال پسر ایران با حضور ۲۲ بازیکن از استعدادهای سه استان همجوار در سنندج برگزار می‌شود.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

چهارمین اردوی گزینشی تیم ملی زیر ۱۶ سال پسر ایران با حضور ۲۲ بازیکن از استعدادهای سه استان همجوار در سنندج برگزار می‌شود.

به گزارش یاریزان؛ فرآیند ثبت‌نام بازیکنان شایسته برای حضور در تیم ملی زیر ۱۶ سال پسر (متولدین ۱۱ دی‌ماه ۱۳۸۶ به بعد) طی فراخوانی از ۲۶ آذرماه تا سوم دی‌ماه ۱۴۰۱ برگزار شد و حدود هزار بازیکن از سراسر کشور برای حضور در این تیم ثبت نام کردند.

 

------------------------------------

صحت‌سنجی بازیکنان داوطلب حضور در این تیم از نظر میزان قد و تاریخ تولد از ۱۰ تا ۱۷ دی ازسوی هیات‌های استانی انجام و فهرست تایید شده نهایی برای فدراسیون والیبال و کادر فنی تیم ملی زیر ۱۶ سال ارسال شد.

چهارمین اردوی گزینشی تیم ملی زیر ۱۶ سال پسر ایران روز پنج‌شنبه ۶ بهمن از ساعت ۱۱ در مجموع ورزشی تختی واقع در شهر سنندج، خیابان فیض‌آباد، خیابان ورزش برگزار می‌شود و ۲۲ استعداد از استان‌های کرمانشاه، کردستان و همدان برای تست به این اردوی یک روزه دعوت شدند.

در سه اردوی گزینشی قبل که ۲۰ دی (سالن فلاحت کرج)، ۲۲ دی (سالن فدراسیون در تهران) و یکم بهمن (سالن شاهدیه یزد) برگزار شد، ۱۸۱ بازیکن از استان‌های یزد، البرز، زنجان، قزوین، سمنان، قم و تهران دعوت شدند.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==

ارائه بیمه ورزشی برای دعوت شدگان الزامی است و با توجه به ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی، حضور همراهان در سالن تست‌گیری ممنوع است.

دعوت شدگان برای پاسخ‌گویی به سئوالات احتمالی می‌توانند با شماره تماس ۰۹۰۱۴۹۰۱۷۹۴ علی استعدادی سرپرست تیم ملی زیر ۱۹ سال تماس بگیرند.

 

لیست اسامی استعدادهای سه استان کردستان، کرمانشاه و همدان که به چهارمین اردوی گزینشی تیم ملی زیر ۱۶ سال ایران دعوت شده اند به شرح ذیل می باشد:

مهدی محمدی، شایان یوسفی، محمد یاسر نوری، حسین کیانی، علیرضا احمدی، امیررضا خسروی، صدرا حمزه‌ای و علیرضا محمدی هشت بازیکنی هستند که از استان کرمانشاه به این اردو دعوت شده‌اند.

از استان همدان هم ۶ بازیکن به نام‌های آرسام ترکاشوند، نیما پندار، دانیال حسینیان، ماهان الماسی، سید متین زمانپور، ایلیا متین در چهارمین اردوی گزینشی حضور دارند.

علی قنبری، دانیال حاجیان، آرین شاه‌ویس زاد، سهند رنجبری، محمدحسین عربیان، آژوان مرادی، سروش سلطان پناهی و امیررضا رضایی هم هشت بازیکن دعوت شده از استان کردستان به چهارمین اردو هستند.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی