رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 16 شهریور 1401 - 22:59
  • کد خبر : ۱۳۴۲۹
  • مشاهده :  488 بازدید
  • چاپ خبر : اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم مسابقات انتخابی رده های پایه کاتا و کومیته اعلام شد
در دو بخش پسران و دختران؛

اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم مسابقات انتخابی رده های پایه کاتا و کومیته اعلام شد

سازمان ليگ و مسابقات فدراسيون کاراته نتايج هفته دوم اولين دوره مسابقات ليگ مجازی كاتای بانوان جام مدافعان سلامت كه از تاريخ ۱۱ آبان آغاز گرديد را اعلام نمود.

پس از تغییر محل برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی رده های پایه کاتا و کومیته دختران و پسران ایران، لیست اسامی نفرات دعوت شده به این مسابقات مشخص شد.

پس از تغییر محل برگزاری مرحله دوم مسابقات انتخابی رده های پایه کاتا و کومیته دختران و پسران ایران، لیست اسامی نفرات دعوت شده به این مسابقات مشخص شد.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های انتخابی کاتا تیمی و مرحله دوم‌ کاتا انفرادی رده های سنی نوجوانان، جوانان و زیر ۲۱ سال پسران و دختران که قرار بود ۲۷ و ۲۸ شهریور در استان تهران برگزار شود به ۲۴ و ۲۵ شهریور و در استان البرز برگزار می شود. پیشتر این مسابقات قرار بود در مجموعه ورزشی شهید کبگانیان تهران برگزار شود.

رقابت های کاتا و کومیته پسران روز پنج شنبه ۲۴ شهریور و مسابقات کاتا و کومیته دختران نیز روز جمعه ۲۵ شهریور در مرکز آموزش عالی امام خمینی (ره) استان البرز برگزار می شود.

مرحله دوم انتخابی جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا۲۰۲۲، بین ۴ نفر برتر و نفرات دعوتی کادر فنی در مسابقات قهرمانی کشور برگزار خواهد شد که در ابتدا رقابت، نفرات دعوتی به همراه نفرات سوم مشترک به صورت دوره ای به رقابت خواهند پرداخت و دو نفر برتر آن ها نیز به همراه نفرات اول و دوم قهرمانی کشور مجدد به صورت دوره ای رقابت خواهند کرد تا در نهایت دو نفر برتر هر وزن راهی اردو تیم های ملی رده های سنی پایه شوند.

لازم به ذکر است دو نفر برتر رقابت برترین برترین ها در بخش کاتا که جواز حضور در اردوی تیم های ملی رده های پایه را کسب کرده اند از حضور در این مسابقات معاف می باشند. (حتی اگر در مسابقات قهرمانی کشور مقام کسب کرده باشند.)

در بخش کاتا تیمی نیز تیم هایی که رنکینگ یک و دو کاراته وان را کسب کرده اند نیز از حضور در این مسابقات معاف هستند و دیگر تیم ها میتوانند در این رقابت شرکت کنند. همچنین در کاتا تیمی نیز دو تیم به اردوی تیم ملی راه پیدا خواهد کرد.

در این مسابقات در بخش کاتا انفرادی ۴ نفر مقام آور رقابت های قهرمانی کشور به همراه نفرات دعوتی کمیته سیاست گذاری و راهبردی کاتا حضور خواهند داشت.

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم مسابقات انتخابی رده های پایه در بخش پسران به شرح زیر هستند:

 

زیر ۲۱ سال پسران: سینا احمدیان، امیر حسین وادیدار، ابوالفضل شیخ شعاعی، نیما خیری، محمد حسین امامی و حمیدرضا رضایی

جوانان پسران: محمد مهدی نقدی، مبین جباری، امیر داداش زاده و امیررضا خرمی

نوجوانان پسران: سبحان عوض پور، سبحان ذوالفقاری، اهورا بیگدلی، امیررضا مسلمان، امیر محمد کنعانی و نیکان موسوی

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده به مرحله دوم مسابقات انتخابی رده های پایه در بخش دختران به شرح زیر هستند:

 

زیر ۲۱ سال دختران: بیتا بتویی، نگین ابراهیمی، کیمیا بیرقی، عذرا علیزاده و هدیه سادات موسوی

جوانان دختران: نازنین نیاکان، لیلا رحیمی، مینا فاضلیان، طلا معروفی، هلیا زینلی و حنانه محمدی

نوجوانان دختران: تینا فتاحی، ریحانه محمودی، ستایش شاملی، سازینا قاجار، مائده فرحبخش و کوثر صالحی


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه