رفتن به بالا
  • چهارشنبه - 14 اردیبهشت 1401 - 13:36
  • کد خبر : ۱۲۲۵۱
  • چاپ خبر : اسامی داوران حاضر در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی ایران اعلام شد
به میزبانی سنندج؛

اسامی داوران حاضر در مسابقات کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی ایران اعلام شد

318 کشتی گیر در قالب 32 تیم از 30 استان به همراه 65 مربی و 14 سرپرست در این رقابت ها شرکت کرده اند.

به گزارش یاریزان؛ اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی ایران و انتخابی تیم ملی به میزبانی سنندج اعلام شد.

اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی ایراناعلام شد.

به گزارش یاریزان؛ رئیس هیات کشتی کردستان از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی آزاد و فرنگی در رده نونهالان به میزبانی سنندج خبر داد.

جمشید خیرآبادی اظهار کرد: کشتی ایران پس از ماه مبارک رمضان، شاهد برگزاری ۵ رقابت مهم در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان خواهد بود.

وی افزود: در حالی که تیم‌های کشتی آزاد و فرنگی بزرگسالان کشورمان خود را برای حضوری موفق در رقابت‌های قهرمانی آسیا که روزهای ۲۸ فروردین تا ۴ اردیبهشت ماه در مغولستان برگزار می‌شود آماده می‌کنند، تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی نوجوانان و جوانان نیز در اردوهای آماده سازی به منظور شرکت در رقابت‌های آسیایی و جهانی، حضور دارند.

خیرآبادی خاطرنشان کرد: قرار است، رقابت‌های جام شهید هاشمی نژاد در کشتی آزاد جوانان روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت ماه در شهر بهشهر مازندران، رقابت‌های جام رحیم علی آبادی در کشتی فرنگی نوجوانان روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت ماه در شهر سرخس خراسان رضوی، رقابت‌های جام عبداله موحد در کشتی آزاد نوجوانان روزهای ۲۰ و ۲۱ اردیبهشت ماه در شهر آمل مازندران، رقابت‌های جام شاهد (یادبود شهید عشوری) در کشتی فرنگی جوانان ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه در شهر رشت و رقابت‌های انتخابی کشتی آزاد و فرنگی نونهالان کشور روزهای ۲۴ تا ۲۸ اردیبهشت ماه در شهر سنندج استان برگزار شود.

اسامی داوران قضاوت کننده در رقابت های کشتی آزاد و فرنگی نونهالان قهرمانی ایران و انتخابی تیم ملی به میزبانی سنندج اعلام شد.

 

اسامی داوران قضاوت کننده در این رقابت ها به شرح زیر است:

 

کشتی آزاد (۲۵ لغایت ۲۷ اردیبهشت ماه)
سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)
ژوری: محمد رحیم پور (کردستان)
داوران درجه یک بین المللی: بهروز هندیجانی (خوزستان) امیرحسین رهنما (سمنان) ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی) رضا علی اصغری (گیلان) غلامرضا بهارلو (چهارمحال و بختیاری) بهروز رضا پور (هرمزگان)
داوران درجه دو بین المللی: میلاد قلاوند (منطقه آزاد اروند) ایمانعلی فروغی نژاد (سیستان و بلوچستان) فرید بهرامی (لرستان) سید امیر گرمرودی (اردبیل) محمد مارزی (هرمزگان) شیرزاد غلامزاده (لرستان)
داوران درجه سه بین المللی: نادر مرادی (تهران) عبدالرحیم فاتحی (اصفهان) بیژن روزبهانی (همدان) البرز داودی (کردستان) ایوب یزدانپور (کرمانشاه) ابوالفضل عقیلی (لرستان)
جدول نویسان: علیرضا وحیدیان پور (تهران- مسئول دبیرخانه) فرزاد غفاری (همدان) عمر خوشکام (کردستان)

 

کشتی فرنگی (۲۷ لغایت ۲۹ اردیبهشت ماه)
سرپرست فنی: اردوان صاحب (خوزستان)
ژوری: محمد رحیم پور (کردستان)
داوران درجه یک بین المللی: ابراهیم کریمی (آذربایجان غربی) کامران سلطانی زاده (تهران) مهدی آقاولی (تهران) هژار عباسی (آذربایجان غربی) محسن جلیلیان (منطقه آزاد اروند) سید فرشید میرهاشمی (آذربایجان شرقی)
داوران درجه دو بین المللی: رضا مستجیری (البرز) محمود مدبر (کرمانشاه) حمیدرضا عابدی (سیستان و بلوچستان) محمدرضا ستوده (لرستان) مهدی شهبازی (کرمانشاه) سیامک گودرزی (فارس)
داوران درجه سه بین المللی: سیاوش مهتاب منش (تهران) مهدی قهرمانی نژاد (همدان) عدنان خدامرادی (کردستان) فرشاد امیری (کرمانشاه) جواد واحدی (تهران) مهدی هاشمی (لرستان)
جدول نویسان: علیرضا وحیدیان پور (تهران – مسئول دبیرخانه) وحید نجفی (کرمانشاه) انور محمدی (کردستان)

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه