رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۱ دی ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۲
  • کد خبر : ۵۹۳۵
  • چاپ خبر : اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان در سه رده و به میزبانی سنندج برگزار میشود

اردوی تیم ملی وزنه برداری بانوان در سه رده و به میزبانی سنندج برگزار میشود

به گزارش یاریزان؛ پوپک بسامی بانوی وزنه بردار کرمانشاهی در مسابقات قهرمانی جهان دو رکورد ملی را ارتقا داد.

اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیا از روز جمعه چهارم بهمن ماه در شهرستان سنندج برگزار می شود.

اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان، جوانان و بزرگسالان کشور به منظور کسب آمادگی جهت حضور در رقابت های قهرمانی آسیایی و غرب آسیا از روز جمعه چهارم بهمن ماه در شهرستان سنندج برگزار می شود.

به گزارش یاریزان؛ تیم ملی وزنه برداری نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان کشورمان خود را برای بازی های آسیایی ازبکستان و قهرمانی غرب آسیایی در امارات آماده می کند.
براین اساس، با اعلام فدراسیون وزنه برداری کشور و آمادگی استان کردستان دومین اردوی تیم ملی در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان از روز جمعه چهارم بهمن ماه زیر نظر مربیان کادر فنی در سنندج آغاز خواهد شد.
در این مرحله از اردو ۱۲ ورزشکار به اردوی تیم های ملی فراخوانده شده اند که تمرینات آمادگی خود را زیر نظر سعیده عبدالملکی و ژینا ویسی به عنوان کادر فنی تیم برگزار می کنند و الهام شیرانی نیز به عنوان سرپرست در کنار تیم حضور دارد.
با دعوت فدراسیون وزنه برداری کشور سعیده عبدالملکی در سمت مربی تیم و الناز باجلانی، شینا امانی و کیژان مقصودی به عنوان ورزشکار به نمایندگی از استان کردستان در این اردو حضور دارند.
گفتنی است، اردوی تیم ملی وزنه برداری نوجوانان، جوانان و بزرگسالان بانوان کشور از روز جمعه چهارم بهمن ماه در سالن آزادی شهر سنندج آغاز می شود و سه هفته به طول خواهد انجامید.
بازی های قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیا اوایل بهمن ماه در ازبکستان و رقابت های وزنه برداری قهرمانی بزرگسالان غرب آسیا نیمه دوم اسفندماه سال جاری به میزبانی امارات برگزار می شود.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه