رفتن به بالا
  • جمعه - ۱۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۰
  • کد خبر : ۸۱۰۷
  • چاپ خبر : اردوی تیم ملی بوکس ایران در جزیره کیش پایان یافت
با اعلام فدراسیون؛

اردوی تیم ملی بوکس ایران در جزیره کیش پایان یافت

با اعلام فدراسیون بوکس، اردوی دو هفته‌ای تیم ملی بوکس در جزیره کیش به پایان رسید و اعضای این تیم امروز (جمعه) عازم تهران خواهند شد. ۹ بوکسور کشورمان به مدت دو هفته در این اردو حضور داشته و زیر نظر کادرفنی به تمرین پرداختند‌. امید احمدی‌صفا، مهدی خسروی، دانیال شه‌بخش، باقر فرجی، مسلم مقصودی، سید شاهین موسوی، میثم قشلاقی، پوریا امیری و علی جمالی بوکسورهای حاضر در این اردو بودند.

اردوی دو هفته‌ای ملی‌پوشان بوکس در جزیره کیش به پایان رسید تا تیم ملی به تهران عزیمت کند.

اردوی دو هفته‌ای ملی‌پوشان بوکس در جزیره کیش به پایان رسید تا تیم ملی به تهران عزیمت کند.

به گزارش یاریزان و با اعلام فدراسیون بوکس، اردوی دو هفته‌ای تیم ملی بوکس در جزیره کیش به پایان رسید و اعضای این تیم امروز (جمعه) عازم تهران خواهند شد. ۹ بوکسور کشورمان به مدت دو هفته در این اردو حضور داشته و زیر نظر کادرفنی به تمرین پرداختند‌.

امید احمدی‌صفا، مهدی خسروی، دانیال شه‌بخش، باقر فرجی، مسلم مقصودی، سید شاهین موسوی، میثم قشلاقی، پوریا امیری و علی جمالی بوکسورهای حاضر در این اردو بودند.

با اعلام کادرفنی تیم ملی، بوکسورها به مدت یک هفته استراحت خواهند داشت و پس از آن دور جدید تمرینات این تیم در تهران آغاز خواهد شد.

ملی‌پوشان بوکس خود را برای رقابت‌های گزینشی المپیک که اوایل سال آینده در پاریس پایتخت فرانسه برگزار می‌شود، آماده می‌کنند.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه