رفتن به بالا
  • دوشنبه - 23 اردیبهشت 1398 - 13:48
  • کد خبر : ۵۰۰۰
  • چاپ خبر : آغاز اصلاحات خیرآبادی؛ برگزاری مسابقات ۱۰ جانبه در سالن آزادی کردستان

آغاز اصلاحات خیرآبادی؛ برگزاری مسابقات ۱۰ جانبه در سالن آزادی کردستان

هیئت کشتی استان کردستان در نظر دارد بعد از ماه رمضان یک دوره مسابقه کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی بزرگسالان با حضور از استان‌های مختلف در سنندج برگزار کند.

هیئت کشتی استان کردستان در نظر دارد بعد از ماه رمضان یک دوره مسابقه کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی بزرگسالان در سنندج برگزار کند.

Yarizan telegram Channel آدرس کانال تلگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

Yarizan page Instagram آدرس پیج اینستاگرام پایگاه خبری ورزشی یاریزان

 

هیئت کشتی استان کردستان در نظر دارد بعد از ماه رمضان یک دوره مسابقه کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی بزرگسالان در سنندج برگزار کند.

 

 

------------------------------------

به گزارش یاریزان و به نقل از تسنیم، در این رقابت‌ها که قرار است بعد از ماه رمضان در سالن آزادی سنندج برگزار شود تیم‌هایی از لرستان، کرمانشاه، همدان، آذربایجان غربی، زنجان، مازندران و… دعوت خواهند شد.

این در حالی است که روز ۱۱ اسفند هیئت کشتی این استان به جمشید خیرآبادی تحویل داده شد و رئیس جدید بنا دارد با برگزاری این تورنمنت ده‌جانبه، شناخت کاملی از پتانسیل کشتی استان کردستان به دست آورد.

همچنین در دو ماه گذشته تعمیرات در خانه کشتی استان آغاز شد و خانه کشتی لطف‌الله‌نسب به سالن کنفرانس، خوابگاه، غذاخوری مجهز شد و همچنین سالن وزنه و افزایش متراژ سالن کشتی نیز از دیگر اقداماتی بود که در این مجموعه صورت گرفت. قرار است روز شنبه آینده مجموعه جدید خانه کشتی افتتاح شود.

https://instagram.com/80_shopbrand?igshid=NzZlODBkYWE4Ng==


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه


کد اعلام وصول الکترونیکی