رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۲
  • کد خبر : ۷۸۵۹
  • چاپ خبر : همزمان سرمربی ملی و باشگاهی بودن، اتفاق تازه‌ای نیست
سرمربی تیم ملی فوتسال زنان:

همزمان سرمربی ملی و باشگاهی بودن، اتفاق تازه‌ای نیست

به گزارش یاریزان؛ شهناز یاری مربی کرمانشاهی پس از پایان نشست اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال که با حضور مهدی تاج برگزار گردید بعنوان سرمربی تیم ملی ایران انتخاب شد.

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال زنان گفت: همزمان سرمربی ملی و باشگاهی بودن، اتفاق تازه‌ای نیست و این موضوع می‌تواند به رشد تیم ملی هم کمک کند.

شهناز یاری سرمربی تیم ملی فوتسال زنان گفت: همزمان سرمربی ملی و باشگاهی بودن، اتفاق تازه‌ای نیست و این موضوع می‌تواند به رشد تیم ملی هم کمک کند.

به گزارش یاریزان؛ شهناز یاری در گفت و گو با خبرگزاری ایرنا اظهار داشت: سایپا باشگاه بزرگ و برند معتبری در فوتبال و فوتسال ایران است که ۲ سال است در بخش فوتسال زنان تیم‌داری می‌کند. این اتفاق خوبی است که چنین باشگاهی با مدیریت قوی در ورزش قهرمانی گام برمی دارد.

وی در خصوص پذیرش هدایت تیم فوتسال زنان سایپا خاطرنشان کرد: این موضوع به این دلیل بود که اردوهای تیم ملی مدت زیادی است که به خاطر شیوع ویروس کرونا تعطیل شده است، البته دورادور تمرینات ملی‌پوشان را زیر نظر داشتیم ولی هیچ کار گروهی و توپی نداشتیم. من بدون هماهنگی، با سایپا قراردادی را به ثبت نرساندم و کمیته زنان فدراسیون فوتبال در جریان این موضوع بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال زنان گفت: این موضوع اتفاق جدیدی نبود که برخی از رسانه‌ها به آن پرداختند و فکر کردند که یک مربی باید فقط در یک باشگاه یا تنها در تیم ملی باشد. چون در بخش زنان قرارداد مالی چشم گیری نداریم و سالیان قبل هم به همین گونه بوده است. در گذشته نیز سرمربیان تیم‌های ملی همزمان در تیم‌های باشگاهی فوتبال و فوتسال زنان حضور داشتند و این اتفاق تازه‌ای نبود.

وی یادآور شد: به نظرم این موضوع به تیم ملی کمک می‌کند زیرا که با توجه به شیوع کرونا و تعطیلی اردوهای ملی، خودم هم همزمان می‌توانم در یک باشگاه فعالیت کنم. در واقع می‌توانم تمام بازیکنان را در لیگ رصد کنم. پیش از این باید هر جمعه بازی‌ها را می‌دیدم و ارزیابی می‌کردم. اما این گونه می‌توانم هدایت یک تیم را برعهده داشته باشم و در کنار آن از تمرینات ملی‌پوشان هم دور نباشم و کاملا بازیکنان را رصد کنم.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه