رفتن به بالا
  • شنبه - ۲۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۰
  • کد خبر : ۹۰۸۴
  • چاپ خبر : حضور دختران بلندقامت کردستانی در لیگ دسته یک بسکتبال ایران + برنامه مسابقات
در پایان مرحله نخست دور رفت؛

حضور دختران بلندقامت کردستانی در لیگ دسته یک بسکتبال ایران + برنامه مسابقات

تیم خانه بسکتبال سنندج به عنوان نماینده کردستان در مسابقات لیگ دسته یکم بسکتبال بانوان کشور با یک پبروزی و دو شکست در مقابل حریفان به کار خود در مرحله نخست این رقابت ها پایان داد.

تیم خانه بسکتبال سنندج به عنوان نماینده استان کردستان در لیگ دسته یک ایران با کسب دو پیروزی و یک شکست مرحله نخست دور رفت را به پایان رساند.

تیم خانه بسکتبال سنندج به عنوان نماینده استان کردستان در لیگ دسته یک ایران با کسب دو پیروزی و یک شکست مرحله نخست دور رفت را به پایان رساند.

به گزارش یاریزان؛ مرحله نخست دور رفت و برگشت رقابت های لیگ دسته یکم بانوان کشور از چهارشنبه ۱۷ دیماه به صورت متمرکز و به میزبانی تهران آغاز به کار کرد.

این مسابقات با حضور ۱۲ تیم در دو گروه شش تیمی برگزار می شود و نماینده کردستان در گروه (الف) این مسابقات با تیم های رشیدی کرمان، خانه بسکتبال خوزستان، باژوند بوشهر، پژوا اهواز و اسکویی تهران هم گروه است.

تیم تیم خانه بسکتبال سنندج در اولین دیدار خود در مرحله نخست دور رفت با نتیجه ۶۷ بر ۵۱ مقابل تیم باژوند بوشهر مغلوب شد.

دختران بلندقامت کردستانی در دومین دیدار خود مقابل تیم خانه بسکتبال خوزستان با نتیجه ۶۰ بر ۴۲ متحمل شکست شدند.

در سومین دیدار اما آسمان خراش های سنندجی در برابر تیم پژوا اهواز با نتیجه ۷۱ بر ۵۰ به پیروزی رسیدند.

 

بلندقامتان کردستانی در پایان این مرحله با چهار امتیاز در رده چهارم جدول گروه الف قرار دارند.

این تیم در ادامه مسابقات لیگ دسته یکم بانوان کشور و در مرحله دوم راس ساعت ۱۰ صبح روز یکم بهمن ماه در خوزستان به مصاف تیم رشیدی کرمان می رود.

 

روژین مجذوبی، پونه علی پناهی فرد، ویانا علی پناهی فرد، یاسا صلواتی، پریا شاکری، آیدا فارسیان، اوین علی محمدی، سیمین طاهرنژادیانی، نسا سکونتی، شیرین بهمنی و سیران احمدی بازیکنان نماینده استان کردستان در لیگ دسته یکم بسکتبال کشور هستند که تحت عنوان تیم خانه بسکتبال سنندج با سرمربیگری روناک همتی و سرپرستی کژان احمدی حضور پیدا کرده اند.

گفتنی است؛ دور رفت و برگشت لیگ دسته یکم بسکتبال بانوان (گروه الف) در چهار مرحله برگزار می شود که مرحله نخست آن از ۱۷ دی آغاز و تا ۱۹ دیماه ادامه خواهد داشت.

مرحله دوم نیز از یکم بهمن آغاز و سوم بهمن ماه به پایان می رسد، در مرحله سوم تیم ها رقابت های خود را طی روزهای ۱۶ و ۱۷ بهمن ماه برگزار می کنند و آخرین مرحله این رقابت ها در روزهای ۳۰ بهمن و یکم اسفندماه به پایان خواهد رسید.

 

برنامه کامل مسابقات لیگ دسته یک بسکتبال بانوان ایران به شرح زیر است؛ جهت مشاهده لینک آبی رنگ زیر را کلیک (لمس) کنید

برنامه-لیگ-دسته-یک-بسکتبال- بانوان-گروه-الف

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه