رفتن به بالا
  • دوشنبه - ۱۴ تیر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۱
  • کد خبر : ۱۰۸۴۴
  • چاپ خبر : جمهوری چک سومین حریف تیم ملی بسکتبال ایران در المپیک توکیو
با برتری مقابل یونان؛

جمهوری چک سومین حریف تیم ملی بسکتبال ایران در المپیک توکیو

به گزارش یاریزان؛ بامداد امروز دوشنبه ۱۴ تیر ماه تیم ملی جمهوری‌چک در فینال مسابقات انتخابی المپیک‌ که به میزبانی کشور کانادا برگزار شد، با نتیجه ۹۷ بر ۷۲ تیم یونان را شکست داد و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست آورد. جمهوری چک در حالی به المپیک رسید که پیش از شروع بازی‌های انتخابی سه تیم کانادا، یونان و ترکیه شانس‌های اصلی صعود به المپیک از این گروه محسوب می‌شدند. اولین بازی بسکتبال در المپیک توکیو، دیدار تیم ملی کشورمان و جمهوری‌چک خواهد بود و این تیم در حال حاضر در رده دوازدهم رنکینگ جهانی قرار دارد.   گروه بندی نهایی رقابت‌های المپیک: گروه A : ایران، فرانسه، آمریکا و جمهوری چک گروه B : استرالیا، نیجریه، آلمان و ایتالیا گروه C : آرژانتین، اسپانیا، ژاپن و اسلوونی مسابقلا لیگ برتر دسته یک دو

تیم ملی جمهوری چک با شکست تیم ملی یونان در مرحله فینال رقابت‌های انتخابی المپیک همگروه ایران در المپیک توکیو شد.

تیم ملی جمهوری چک با شکست تیم ملی یونان در مرحله فینال رقابت‌های انتخابی المپیک همگروه ایران در المپیک توکیو شد.

به گزارش یاریزان؛ بامداد امروز دوشنبه ۱۴ تیر ماه تیم ملی جمهوری‌چک در فینال مسابقات انتخابی المپیک‌ که به میزبانی کشور کانادا برگزار شد، با نتیجه ۹۷ بر ۷۲ تیم یونان را شکست داد و سهمیه المپیک ۲۰۲۰ توکیو را به دست آورد.

جمهوری چک در حالی به المپیک رسید که پیش از شروع بازی‌های انتخابی سه تیم کانادا، یونان و ترکیه شانس‌های اصلی صعود به المپیک از این گروه محسوب می‌شدند.

اولین بازی بسکتبال در المپیک توکیو، دیدار تیم ملی کشورمان و جمهوری‌چک خواهد بود و این تیم در حال حاضر در رده دوازدهم رنکینگ جهانی قرار دارد.

 

گروه بندی نهایی رقابت‌های المپیک:

گروه A : ایران، فرانسه، آمریکا و جمهوری چک
گروه B : استرالیا، نیجریه، آلمان و ایتالیا
گروه C : آرژانتین، اسپانیا، ژاپن و اسلوونی

 

شایان ذکر است؛ مهران شاهین طبع مربی کرمانشاهی هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه