رفتن به بالا
  • شنبه - 21 خرداد 1401 - 15:58
  • کد خبر : ۱۲۳۶۰
  • چاپ خبر : ۵۵ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم های ملی را به دست آوردند

۵۵ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم های ملی را به دست آوردند

چهارمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور پاراتکواندو در رده جوانان و بزرگسالان و اولین دوره این مسابقات در رده نونهالان و نوجوانان با حضور ۵۰ نفر از ۱۳ استان تهران، فارس، اردبیل، اصفهان، گیلان، کرمان، مرکزی، قم، بوشهر، مازندران، لرستان، البرز و آذربایجان غربی در دو بخش کیوروگی و پومسه در سالن تکواندو زنده یاد سید سعید مهیمن خانه تکواندو هیئت استان تهران برگزار شد.

در پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان و در گروه پسران، ۵۵ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

در پایان رقابتهای انتخابی تیم ملی تکواندو در رده‌های سنی نونهالان و نوجوانان و در گروه پسران، ۵۵ تکواندوکار جواز حضور در اردوی تیم ملی را کسب کردند.

به گزارش یاریزان؛ پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی نونهالان و نوجوانان جهان ششم الی نهم مرداد ماه به میزبانی کشور بلغارستان در شهر صوفیه و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی نونهالان و نوجوانان آسیا سی و یکم مرداد ماه تا پنجم شهریور به میزبانی کشور ویتنام برگزار خواهد شد.

به همین منظور به دلیل شناسایی برترین‌ها جهت حضور در رقابت‌های پیش رو، مسابقات انتخابی ورود به اردوی تیم‌های ملی در دو بخش نونهالان و نوجوانان در گروه پسران، جمعه ۲۰ خرداد ماه در خانه تکواندو با حضور ۱۷۰ تکواندوکار برگزارو درپایان ۵۵ هوگوپوش به اردوی تیم‌های ملی راه پیدا کردند.

لیست اسامی ۵۵ تکواندوکار که جواز حضور در اردوی تیم ملی را از سوی کادر فنی بدست آورده اند به شرح ذیل است؛

رده سنی نونهالان:
وزن اول (۳۳- کیلوگرم): نیما عبداللهی (فارس)، هانی اتحاد (البرز)، حسین قلی پور لاشد (تهران)
وزن دوم (۳۷- کیلوگرم): طاها ناظر (تهران)، محمد شایان فنایی و امیرعباس قنبرزاده پر مکوهی (البرز)
وزن سوم (۴۱- کیلوگرم): مهدی رزمیان (فارس)،آرمین محمدی (تهران)، امیر محمد نصیراحمدی (مازندران)
وزن چهارم (۴۵- کیلوگرم): ابوالفضل کلانتری (کرمان)، آردین نجفی ویسرودی (گیلان)
وزن پنجم (۴۹- کیلوگرم): مبین علیپور (تهران) ، محمد مهدی سعادتی آردی (مازندران)
وزن ششم (۵۳- کیلوگرم): آرش ضامنی (البرز)،طاها احسانی (مازندران)
وزن هفتم (۵۷- کیلوگرم): ابوالفضل دوستی (البرز)، محمدحسین تقی پور ثمر (تهران)
وزن هشتم (۶۱- کیلوگرم): رادین زینالی (آذربایجان شرقی)، آرمین بهزادی (البرز)
وزن نهم (۶۵- کیلوگرم): امیرطاها ذکریایی و سامان درزی (مازندران)، محمد عرفان زارع (فارس)
وزن دهم (۵۹+ کیلوگرم): امیر حسین ولی محمدی مطلق (آذربایجان شرقی)،امیررضا رحمانی زاد (چهارمحال و بختیاری)، ایلیا شهبازی (البرز)

رده سنی نوجوانان:
وزن اول (۴۵- کیلوگرم): امیرعلی مایلی (تهران)، شنتیا غفاریان هدش (البرز) و یاسین ولی زاده افروزی (مازندران)
وزن دوم (۴۸- کیلوگرم): ابوالفضل زندی اغوری (البرز)، ایلیا خوئی اندرور (مازندران) و امیرمحمد اسدی (تهران و توابع)
وزن سوم (۵۱- کیلوگرم): امیررضا قربانی (مازندران)، علی پرسیان (کهگیلویه و بویراحمد) و علی شاهوار (مرکزی)
وزن چهارم (۵۵- کیلوگرم): امیرعباس رهنما (تهران و توابع)، رضا جعفری (مازندران)، مانی جمشیدپور (گیلان) و امیرمحمد کریمی (فارس)
وزن پنجم (۵۹- کیلوگرم): ابوالفضل درویشی (البرز)، سجاد ضیایی ضیائدین (مازندران) و امیر حسین ملکی (استان تهران)
وزن ششم (۶۳- کیلوگرم): نیما نورمحمدی (مرکزی) و ابوالفضل پیرحیدری (قزوین)
وزن هفتم (۶۸- کیلوگرم): آرش وزیری دوست (تهران و توابع)، امیرحسین شکاری (گیلان)، امیر مرتضی عابدیان (مازندران)
وزن هشتم (۷۲- کیلوگرم): رضا کلهر (تهران و توابع)، مهدی زارع (فارس) و امیرعلی نصیری گوراب (گیلان)
وزن نهم (۷۸- کیلوگرم): عارف بذلی (تهران)، محمد امین کارساز (خراسان رضوی) و پارسا کرمی (قزوین)
وزن دهم (۷۸+ کیلوگرم): ابوالفضل عباسی پویا و احمدرضا رکابی (مازندران) و محمد مهدی طاهرخانی (قزوین)

کلیه نفراتی که در بخش نوجوانان موفق به کسب جواز حضور در اردوی تیم ملی شده اند، می‌بایست عصرامروز شنبه ۲۱ خردادماه خود را به کادر فنی تیم‌های ملی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد همدان و اقع درهمدان- بلوار امام خمینی (ره) – شهرک مدنی معرفی کنند.

در رده نونهالان نیز اردوی آماده سازی تیم ملی به میزبانی هیأت تکواندو استان البرز برگزار می‌شود و کلیه نفرات دعوت شده می‌بایست ساعت ۱۶ یکشنبه ۲۲ خردادماه خود را به کادر فنی تیم ملی در محل باشگاه کوروش شهر کرج،خیابان چالوس نرسیده به سرراه عظیمه جنب نمایندگی ایران خودرو،کوچه فرهنگیان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه