رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۳
  • کد خبر : ۱۰۴۸۲
  • چاپ خبر : ۵۳ بازیکن به چهارمین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دعوت شدند
به میزبانیشاهرود؛

۵۳ بازیکن به چهارمین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان دعوت شدند

مسابقات لیگ دسته سوم هندبال مردان ایران را دارد از امروز هشتم اسفند و با شرکت هفت نماینده از استان های کورد نشین آغاز می‌شود.

کادر فنی تیم ملی نوجوانان ۵۳ بازیکن را جهت شرکت در چهارمین اردوی آمادگی این تیم در شاهرود دعوت کرد.

کادر فنی تیم ملی نوجوانان ۵۳ بازیکن را جهت شرکت در چهارمین اردوی آمادگی این تیم در شاهرود دعوت کرد.

به گزارش یاریزان؛ چهارمین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان به منظور آمادگی هر چه بیشتر برای شرکت در بازی های آسیایی نوجوانان شانتوی چین از ۲۲ تا ۳۰ خردادماه سال جاری در شاهرود برگزار می شود.

براساس اعلام سازمان تیم های ملی هندبال، کادرفنی تیم ملی نوجوانان متشکل از مهدی رهبری سرمربی، حمید ربانی کیا، محمدرضا جعفرنیا، محمد سیاوشی مربی، مصطفی داوری بدنساز، محمدرضا شهابی روانشناس و رضا سرسنگی پزشکیار، ۵۳ بازیکن را در دو گروه ۲۹ و ۲۴ نفره به اردوی تیم ملی نوجوانان دعوت کرد.

لازم به ذکر است دعوت شدگان می بایست در زمان تعیین شده با حضور در محل تمرینات به ادرس شاهرود- پارک آبشار – سرای ورزشکاران خود را به امیر حسین چوپانی با شماره تماس ۰۹۳۰۹۴۳۳۴۰۳ معرفی کنند.

گروه اول از بازیکنان از ۲۲ تا ۲۴ و گروه دوم از ۲۴ تا ۳۰ خردادماه جاری تمرینات خود را زیر نظر کادر فنی در شاهرود برگزار می کنند که اسامی آنها به شرح زیر است:

 

گروه اول دعوت شده به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان:
ورود: عصر روز شنبه ۲۲ خرداد ماه ۱۴۰۰/ خروج: عصر روز دوشنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۰

امین دولتی – خراسان جنوبی
امیرحسین باستانی – خراسان جنوبی
مهران امتی – گیلان
امیرحسین صفری – همدان
محمد قدرتی – همدان
محمد نوربخش- اصفهان
مجتبی ضیغمی – اصفهان
علی امیر یوسفی- اصفهان
محمد مهدی حیدریان – همدان
حسین طاهری – همدان
امیرمحمد یاوری مقدم- خراسان رضوی
مهدی دارینی – خراسان رضوی
محمدحسین جهان بیگی – کرمانشاه
علی طاهری – اصفهان
ابوالفضل مجیدی- تهران
میثم شاهسون – تهران
رضا سالاری – ایلام
علی هادی – چهارمحال و بختیاری
پارسا اسماعیلی – چهارمحال و بختیاری
محمد یاسین مکاریان – چهارمحال و بختیاری
هادی ساکی – لرستان
امیر احمد رجبی – لرستان
محمد بابا لادی – قزوین
فرزام الله بداشتی – قزوین
میلاد قفلی – قزوین
سینا افسری – قم
امیر مهدی عباسی – قم
متین خواجه رئیس ابراهیم – قم
محمدامین راشد- خوزستان

گروه دوم دعوت شده به اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان:
ورود: عصر روز دو شنبه ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۰ / خروج: عصر روز دوشنبه ۳۰ خرداد ماه ۱۴۰۰

کارو صوفی احمدی- آذربایجان غربی
علی حیدریان – آذربایجان غربی
حسین حیدریان – آذربایجان غربی
محمد مهدی اسدی – آذربایجان غربی
مهران اکبری – مرکزی
عباس زارعی – مرکزی
محمد نقدی – اصفهان
علی سعیدی – اصفهان
صابر حیدریان – اصفهان
آرمان غفاری – اصفهان
امیر مهدی بابازاده – مازندران
محمد حسین خادمی – اصفهان
محمدامین امینی پرور- کهگیلویه و بویراحمد
شایان فرشته نژاد- کهگیلویه و بویراحمد
حمیدرضا کشاورز – کهگیلویه و بویراحمد
ماهان دولتخواه -کهگیلویه و بویراحمد
نیما باقری – قم
عباس باج – خوزستان
پوریا جمالی – بوشهر
امیر رشید رشید آبادی- خراسان رضوی
امیرحسین غلام نژاد – خراسان رضوی
امیرحسین مسعود نیا- خراسان رضوی
متین حاج رئیس ابراهیم – قم
محمد امین راشد- خوزستان

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه