رفتن به بالا
  • جمعه - 5 شهریور 1400 - 12:28
  • کد خبر : ۱۱۵۲۴
  • چاپ خبر : ۳ پروژه ورزشی در شهرستان هلیلان استان ایلام افتتاح و کلنگ زنی شد
در سومین روز هفته دولت؛

۳ پروژه ورزشی در شهرستان هلیلان استان ایلام افتتاح و کلنگ زنی شد

علی شائی مدیر کل اداره ورزش وجوانان استان ایلام گفت: این تعطیلی شامل بخش اداری و سازمانی نیست؛ و بخش اداری این اداره کل روال عادی به فعالیت اداری و سازمانی خود ادامه می دهد.

۳ پروژه ورزشی هفته دولت در شهرستان هلیلان استان ایلام با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح شد. به گزارش یاریزان؛ ۳ پروژه هفته دولت اداره ورزش و جوانان استان ایلام در شهرستان هلیلان با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استاندار علی شایی مدیر […]

۳ پروژه ورزشی هفته دولت در شهرستان هلیلان استان ایلام با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال کلنگ زنی و افتتاح شد.

به گزارش یاریزان؛ ۳ پروژه هفته دولت اداره ورزش و جوانان استان ایلام در شهرستان هلیلان با اعتباری افزون بر ۵۰ میلیارد ریال با حضور معاون سیاسی ، امنیتی استاندار علی شایی مدیر کل ورزش و جوانان استان ، شهبازی فرماندار شهرستان هلیلان و مسوولان استانی و شهرستانی کلنگ زنی و افتتاح شد.

مظفر علی شائی مدیر کل ورزش و جوانان استان ایلام در این آیین ضمن گرامیداشت هفته دولت اظهار داشت: از مجموع ۳پروژه های ورزشی هفته دولت شهرستان هلیلان زمین چمن طبیعی شهر کهره با اعتبارات عمرانی، استانی ، وزارت نفت و بنیاد مستضعفان بالغ بر ۲۰/۰۷۶/۰۰۰/۰۰۰ ریال هزینه شده است، افتتاح و به یک هدیه کوچک به مردم شهرستان تازه تاسیس هلیلان از طرف اداره ورزش و جوانان استان ایلام درهفته دولت است.

همچنین ۲ زمین چمن مصنوعی روستایی نیز با اعتباری بالغ بر۲۶/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال در دو روستای شیراوند و سرچم کلنگ زنی شد شهرستان تازه تاسیس هلیلان با جمعیتی بالغ بر۲۰ هزار نفر به مرکزیت شهر توحید در ۹۰ کیلومتری ایلام قرار دارد. بخش هلیلان تا بهمن ماه سال ۹۸ جزو شهرستان چرداول بود که با مصوبه هیات دولت به عنوان یازدهمین شهرستان در استان ایلام شناخته شد.

شایان ذکر است؛ دوم تا هشتم شهریورماه سالروز انفجار دفتر نخست وزیری به دست منافقان و شهادت مظلومانه شهیدان محمدعلی رجایی و محمدجواد باهنر رئیس جمهوری و نخست وزیر در سال ۱۳۶۰ به نام هفته دولت نام گذاری شده است

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه