رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۱۵ تیر ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۶
  • کد خبر : ۱۰۸۷۵
  • چاپ خبر : ۲۶ بازیکن به پنجمین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران دعوت شدند
از سوی کادر فنی؛

۲۶ بازیکن به پنجمین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران دعوت شدند

مسابقات لیگ دسته سوم هندبال مردان ایران را دارد از امروز هشتم اسفند و با شرکت هفت نماینده از استان های کورد نشین آغاز می‌شود.

کادر فنی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران، ۲۶ بازیکن را به پنجمین اردوی تیم ملی هندبال دعوت کرد. به گزارش یاریزان و براساس اعلام سازمان تیم های ملی هندبال، کادرفنی تیم ملی نوجوانان پسر متشکل از مهدی رهبری سرمربی، حمید ربانی کیا، رضا جعفرنیا و محمد سیاوشی مربی و مصطفی داوری مربی بدنساز اسامی ۲۶ […]

کادر فنی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران، ۲۶ بازیکن را به پنجمین اردوی تیم ملی هندبال دعوت کرد.

به گزارش یاریزان و براساس اعلام سازمان تیم های ملی هندبال، کادرفنی تیم ملی نوجوانان پسر متشکل از مهدی رهبری سرمربی، حمید ربانی کیا، رضا جعفرنیا و محمد سیاوشی مربی و مصطفی داوری مربی بدنساز اسامی ۲۶ بازیکن را برای حضور در پنجمین مرحله از اردوی تدارکاتی تیم ملی نوجوانان پسر که از ۱۹ تا ۲۷ تیرماه در قزوین برگزار می شود، اعلام کرد.

دعوت شدگان می بایست عصر روز شنبه، ۱۹ تیرماه، با حضور در محل اردو به آدرس قزوین، شهرک مینو، خیابان صیاد شیرازی، جنب بوستان پامچال، خانه ورزش خود را به سعید نصیری سرپرست اردو معرفی کنند.

لازم به ذکر است محمدرضا شهابی به عنوان روانشناس، رضا سرسنگی پزشکیار، امیرحسین چوپانی تدارکات، رضا قاضی لو به عنوان مربی میهمان و سعید نصیری سرپرست اردو کادرفنی را در این اردو یاری می کنند.

 

اسامی ۲۶ بازیکن دعوت شده به به پنجمین اردوی تیم ملی هندبال نوجوانان ایران به شرح زیر است:

 

محمد حسین خادمی – اصفهان
محمد رضا نقدی – اصفهان
علی سعیدی – اصفهان
صابر حیدری – اصفهان
علی امیر یوسفی – اصفهان
محمد مهدی اسدی – آذربایجان غربی
علی حیدریان – آذربایجان غربی
حسین حیدریان -آذربایجان غربی
پوریا جمالی – بوشهر
امیر رشید رشیدآبادی – خراسان رضوی
امیرحسین غلام نژاد – خراسان رضوی
امیرحسین مسعودنیا – خراسان رضوی
عباس باج – خوزستان
امیر محمد پورقاسمی – قزوین
محمد بابالادی – قزوین
محمد میلاد قفلی – قزوین
امیرمهدی سلخوری – قزوین
امیرحسین ذوالقدر – قزوین
نیما باقری – قم
مهدی مرادی – کرمانشاه
ماهان دولت خواه -کهگیلویه و بویراحمد
محمد امین امینی پرور – کهگیلویه و بویراحمد
حمیدرضا کشاورز- کهگیلویه و بویراحمد
امیرمهدی بابازاده – مازندران
عباس زارعی – مرکزی
مهران اکبری – مرکزی

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه