رفتن به بالا
  • یکشنبه - 5 بهمن 1399 - 15:58
  • کد خبر : ۹۲۷۹
  • چاپ خبر : ۲۵۰ باشگاه ورزشی استان کرمانشاه برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کردند
مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه:

۲۵۰ باشگاه ورزشی استان کرمانشاه برای دریافت تسهیلات کرونا ثبت نام کردند

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه گفت: با توافق صورت گرفته میان این اداره کل و فدراسیون فوتبال، فینال جام حذفی باشگاه های کشور در سال جاری به میزبانی کرمانشاه برگزارخواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ثبت نام ۲۵۰ باشگاه ورزشی استان برای دریافت تسهیلات کرونا خبر داد. به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی با اعلام این خبر به پیگیری هایی انجام‌ گرفته برای ارائه تسهیلات کرونایی به باشگاه داران اشاره کرد و افزود : ۲۵۰ متقاضی دریافت وام در سامانه میز خدمت وزارت ورزش […]

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از ثبت نام ۲۵۰ باشگاه ورزشی استان برای دریافت تسهیلات کرونا خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی با اعلام این خبر به پیگیری هایی انجام‌ گرفته برای ارائه تسهیلات کرونایی به باشگاه داران اشاره کرد و افزود : ۲۵۰ متقاضی دریافت وام در سامانه میز خدمت وزارت ورزش و جوانان ثبت نام و تشکیل پرونده دادند که حدود ۲۳۰ مورد برای ثبت نهایی مبلغ و تکمیل پرونده در سامانه “کارا ” تاییدیه گرفته اند و رئند بررسی سایر پرونده ها در حال انجام است.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه بیان داشت : این وام با ۶ ماه تنفس پرداخت و اقساط آن از تیرماه سال ۱۴۰۰ آغاز می شود و تا پایان دی ماه مهلت ثبت نام داشت.

صابر رحیمی خاطرنشان کرد: پایین ترین مبلغ وام مربوط به گروه چهار است که سقف آن حدود ۸۰ میلیون تومان است و بیشترین وام هم به گروه یک تعلق می گیرد که مربوط به پارک های آبی است که مبلغ وام انها ۹۶۰ میلیون تومان است.

گروه های هشت گانه گانه موسسان باشگاه ها شامل این موارد است:‌گروه یک شامل پارک‌های آبی و اماکن ورزشی چندمنظوره و ویژه با (سقف مبلغ تسهیلات ۹ میلیارد و ۶۰۰ میلیون ریال)، گروه ۲ شامل مجتمع‌های ورزشی، پیست‌های موتورسواری و کارتینگ با (سقف تسهیلات چهار میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال) ، گروه ۳ زمین‌های چوگان، زمین‌های گلف، پیست‌های اسکی، سالن‌های بولینگ، سالن‌های ورزشی جانبازان و معلولین، باشگاه‌های سوارکاری (سقف مبلغ تسهیلات یک میلیارد و ۹۲۰ میلیون ریال ).

همچنین، گروه چهار شامل رشته‌های قایقرانی، تنیس، دوومیدانی، بسکتبال، هندبال، والیبال، فوتسال، بوکس، بیلیارد، کاراته، تکواندو، کونگ‌فو، هنرهای رزمی، جودو، تیراندازی تیرکمان، شطرنج ، شمشیربازی، کشتی، کبدی، کوهنوردی، سه‌گانه، بدنسازی، همگانی با (سقف مبلغ تسهیلات ۸۰۰ میلیون ریال) است، و گروه پنج شامل استخرهای شنا، شیرجه و واترپلو با ابعاد ۲۵۵۰ متر با سقف مبلغ تسهیلات سه میلیارد و ۵۲۰ میلیون ریال است.

همچنین گروه ۶ شامل استخرهای شنا، شیرجه و واترپلو با ابعاد ۱۶۳۳ متر با (سقف مبلغ تسهیلات ۲۵۶ میلیون تومان) ، گروه هفت شامل استخرهای شنا، شیرجه و واتر پلو با ابعاد ۱۲*۲۵ متر (با سقف مبلغ تسهیلات ۱۹۲ میلیون تومان) و گروه هشت شامل استخرهای شنا، شیرجه و واترپلو با ابعاد کمتر از ۲۵ متر با سقف مبلغ ۸۰۰ میلیون ریال برای آنها تسهیلات در نظر گرفته شده است.

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه