رفتن به بالا
  • پنجشنبه - ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
  • کد خبر : ۹۴۴۱
  • چاپ خبر : ۲۵ والیبالیست دیگر به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شدند + لیست اسامی
از سوی مسعود آرمات؛

۲۵ والیبالیست دیگر به اردوی تیم ملی نوجوانان ایران دعوت شدند + لیست اسامی

هیات رئیسه فدراسیون والیبال مسعود آرمات را به عنوان سرمربی تیم نوجوانان پسر کشورمان انتخاب کرد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان پسر ایران ۲۵ بازیکن دیگر را اردوی انتخابی این تیم دعوت کرد.

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان پسر ایران ۲۵ والیبالیست دیگر را اردوی انتخابی این تیم دعوت کرد.

به گزارش یاریزان؛ اردوهای انتخابی تیم والیبال نوجوانان ایران، از روز دوشنبه ۱۳ بهمن‌ماه در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده است و سرمربی این تیم، پیش از این ۷۵ بازیکن را به سه اردوی انتخابی دعوت کرده بود.

مسعود آرمات ۲۵ والیبالیست دیگر را برای حضور در اردوی چهارم انتخابی دعوت کرد که باید ساعت ۱۸ روز جمعه ۲۴ بهمن خود را به رضا عسکری سرپرست تیم، در فدراسیون والیبال معرفی کنند.

تمرینات این گروه از روز شنبه ۲۵ تا دوشنبه ۲۷ بهمن پیگیری خواهد شد. همراه داشتن اصل شناسنامه، یک قطعه عکس و تست PCR برای دعوت‌شدگان الزامی است.

شایان ذکر است، ایران در سال ۲۰۲۱ میزبان مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان است که این رقابت‌ها از دوم تا یازدهم شهریورماه سال ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

 

لیست اسامی نفرات دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به شرح زیر است:

 

مسعود آرمات سرمربی تیم والیبال نوجوانان پسر ایران 25 والیبالیست دیگر را اردوی انتخابی این تیم دعوت کرد. به گزارش یاریزان؛ اردوهای انتخابی تیم والیبال نوجوانان ایران، از روز دوشنبه 13 بهمن‌ماه در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شده است و سرمربی این تیم، پیش از این 75 بازیکن را به سه اردوی انتخابی دعوت کرده بود. مسعود آرمات 25 والیبالیست دیگر را برای حضور در اردوی چهارم انتخابی دعوت کرد که باید ساعت 18 روز جمعه ۲۴ بهمن خود را به رضا عسکری سرپرست تیم، در فدراسیون والیبال معرفی کنند.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه