رفتن به بالا
  • دوشنبه - 8 اردیبهشت 1399 - 14:50
  • کد خبر : ۶۷۰۲
  • چاپ خبر : ۱۱ زمین چمن فوتبال در روستاهای کرمانشاه احداث می شود

۱۱ زمین چمن فوتبال در روستاهای کرمانشاه احداث می شود

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی 11 زمین ورزشی روباز جدید در سطح روستاهای استان خبر داد.

صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی ۱۱ زمین ورزشی روباز جدید در سطح روستاهای استان خبر داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه از آغاز عملیات اجرایی ۱۱ زمین ورزشی روباز جدید در سطح روستاهای استان خبر داد.

به گزارش یاریزان؛ صابر رحیمی با تأکید بر تداوم برنامه توسعه زیرساخت‌های ورزشی استان در سال جاری، اظهار کرد: ازجمله پروژه‌هایی که در این راستا آغاز شده، احداث ۱۱ زمین فوتبال در ابعاد ۳۰ در ۵۰ متر است که به‌صورت چمن مصنوعی احداث می‌شوند.

رحیمی افزود: جهت احداث این زمین‌ها درمجموع اعتباری بالغ‌بر ۵۰ میلیارد ریال هزینه خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: این فضاهای ورزشی جدید در روستاهای شهرستان‌های هرسین، سرپل ذهاب، اسلام‌آباد غرب و هشت مورد نیز در روستاهای شهرستان کرمانشاه ایجاد می‌شوند و عملیات اجرایی این پروژه‌ها آغاز شده و پیش‌بینی می‌شود هم‌زمان با هفته دولت امسال به افتتاح برسند.

رحیمی توزیع متوازن امکانات و بسترهای ورزشی را ازجمله سیاست‌های این اداره کل در توسعه زیرساخت‌های ورزشی برشمرد و گفت: یکی از اولویت‌های مهم نوجوانان و جوانان در روستاها، پرداختن به ورزش فوتبال است و با این اقدام تلاش خواهیم کرد ضمن برآورده کردن این نیاز جوانان روستایی، در شادابی آنان، ارتقای سلامت جامعه روستایی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، مؤثر باشیم.

 

خبرنگار: سامان صادق امیری

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه