رفتن به بالا
  • یکشنبه - 6 آذر 1401 - 22:43
  • کد خبر : ۱۴۲۸۰
  • مشاهده :  99 بازدید
  • چاپ خبر : یک طلا، پنج نقره و چهار برنز سهم کاراته کاهای ایرانی در رقابت های جایزه بزرگ مسکو

یک طلا، پنج نقره و چهار برنز سهم کاراته کاهای ایرانی در رقابت های جایزه بزرگ مسکو

كاراته كاهای ايرانی حاضر در مسابقات جايزه بزرگ مسكو 2022 صاحب یک مدال طلا، پنج نقره و چهار برنز شدند. به گزارش یاریزان؛ رقابت های بین المللی کاراته، تحت عنوان (جایزه بزرگ مسکو) طی روزهای ۳ تا ۶ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی روسیه باحضور ۶۰۰ کاراته کا از ۱۶ کشور جهان برگزار شد و کاراته کاهای ایرانی مجموعاً موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۵ نقره و ۴ برنز شدند. سارا بهمنیار موفق به کسب نشان طلا شد، محمود نعمتی، مهدی خدابخشی، معصومه محسنیان، فاطمه سعادتی و لیلا برجعلی صاحب مدال نقره و مبینا حیدری، آتوسا گلشاد نژاد، امیر مهدی زاده و علیرضا حیدری صاحب نشان برنز شدند. مدال آوران ایران در رقابت های کاراته جایزه بزرگ مسکو به شرح ذیل هستند: در بخش کومیته آقایان وزن ۶۷- کیلوگرم : امیر مهدی زاده با ۴ برد راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله با شکست مقابل حریف روسی صاحب مدال برنز شد. وزن ۷۵- کیلوگرم: علیرضا حیدری با ۴ پیروزی در مرحله گروهی و دور دوم به نیمه نهایی صعود کرد و با شکست در این مرحله به مدال برنز دست یافت. وزن ۸۴- کیلوگرم: مهدی خدابخشی با کسب چهار پیروزی در دور گروهی و مرحله دوم، راهی فینال شد و در فینال مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد ک به مدال نقره دست یافت. وزن ۸۴+ کیلوگرم: محمود نعمتی در این وزن با چهار پیروزی راهی دیدار فینال شد و در فینال مقابل حریف آذربایجانی، نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد. در بخش کومیته بانوان وزن ۵۰- کیلوگرم: سارا بهمنیار با ۴ برد و معصومه محسنیان با ۳ برد راهی فینال شدند. در این فینال تمام ایرانی، بهمنیار پیروز شد و صاحب مدال طلا شد، محسنیان نیز صاحب مدال نقره شد. وزن ۵۵- کیلوگرم:فاطمه سعادتی با ۳ پیروزی راهی فینال وزن خود شد و در فینال مقابل حریفی از روسیه نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره دست یافت. وزن ۶۱- کیلوگرم: آتوسا گلشادنژاد با کسب ۳ پیروزی در مرحله گروهی و دور دوم، در نیمه نهایی شکست خورد و صاحب مدال برنز شد. وزن ۶۸- کیلوگرم: مبینا حیدری ضمن یک پیروزی و یک شکست و راهیابی به مرحله نیمه نهایی، در این مرحله، نتیجه را واگذار کرد و به مدال برنز دست یافت. وزن ۶۸+ کیلوگرم: لیلا برجعلی با سه پیروزی و یک شکست در مرحله گروهی و دور دوم، به فینال راه یافت و در فینال مقابل حریفی از تونس شکست خورد و صاحب مدال نقره شد. همچنین جوایز در نظر گرفته شده در بخش کاتا و کومیته انفرادی برای نفر اول ۵هزار دلار، نفر دوم ۲ هزار دلار، نفر سوم هزار دلار و در بخش کاتا تیمی هزار و پانصد دلار برای تیم اول بود.

کاراته کاهای ایرانی حاضر در مسابقات جایزه بزرگ مسکو ۲۰۲۲ صاحب یک مدال طلا، پنج نقره و چهار برنز شدند.

کاراته کاهای ایرانی حاضر در مسابقات جایزه بزرگ مسکو ۲۰۲۲ صاحب یک مدال طلا، پنج نقره و چهار برنز شدند.

به گزارش یاریزان؛ رقابت های بین المللی کاراته، تحت عنوان (جایزه بزرگ مسکو) طی روزهای ۳ تا ۶ آذر ۱۴۰۱ به میزبانی روسیه باحضور ۶۰۰ کاراته کا از ۱۶ کشور جهان برگزار شد و کاراته کاهای ایرانی مجموعاً موفق به کسب ۱ مدال طلا، ۵ نقره و ۴ برنز شدند.

سارا بهمنیار موفق به کسب نشان طلا شد، محمود نعمتی، مهدی خدابخشی، معصومه محسنیان، فاطمه سعادتی و لیلا برجعلی صاحب مدال نقره و مبینا حیدری، آتوسا گلشاد نژاد، امیر مهدی زاده و علیرضا حیدری صاحب نشان برنز شدند.

 

مدال آوران ایران در رقابت های کاراته جایزه بزرگ مسکو به شرح ذیل هستند:

 

در بخش کومیته آقایان

وزن ۶۷- کیلوگرم : امیر مهدی زاده با ۴ برد راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله با شکست مقابل حریف روسی صاحب مدال برنز شد.

وزن ۷۵- کیلوگرم: علیرضا حیدری با ۴ پیروزی در مرحله گروهی و دور دوم به نیمه نهایی صعود کرد و با شکست در این مرحله به مدال برنز دست یافت.

وزن ۸۴- کیلوگرم: مهدی خدابخشی با کسب چهار پیروزی در دور گروهی و مرحله دوم، راهی فینال شد و در فینال مقابل حریف قزاقستانی شکست خورد ک به مدال نقره دست یافت.

وزن ۸۴+ کیلوگرم: محمود نعمتی در این وزن با چهار پیروزی راهی دیدار فینال شد و در فینال مقابل حریف آذربایجانی، نتیجه را واگذار کرد و صاحب مدال نقره شد.

 

در بخش کومیته بانوان

وزن ۵۰- کیلوگرم: سارا بهمنیار با ۴ برد و معصومه محسنیان با ۳ برد راهی فینال شدند. در این فینال تمام ایرانی، بهمنیار پیروز شد و صاحب مدال طلا شد، محسنیان نیز صاحب مدال نقره شد.

وزن ۵۵- کیلوگرم:فاطمه سعادتی با ۳ پیروزی راهی فینال وزن خود شد و در فینال مقابل حریفی از روسیه نتیجه را واگذار کرد و به نشان نقره دست یافت.

وزن ۶۱- کیلوگرم: آتوسا گلشادنژاد با کسب ۳ پیروزی در مرحله گروهی و دور دوم، در نیمه نهایی شکست خورد و صاحب مدال برنز شد.

وزن ۶۸- کیلوگرم: مبینا حیدری ضمن یک پیروزی و یک شکست و راهیابی به مرحله نیمه نهایی، در این مرحله، نتیجه را واگذار کرد و به مدال برنز دست یافت.

وزن ۶۸+ کیلوگرم: لیلا برجعلی با سه پیروزی و یک شکست در مرحله گروهی و دور دوم، به فینال راه یافت و در فینال مقابل حریفی از تونس شکست خورد و صاحب مدال نقره شد.

همچنین جوایز در نظر گرفته شده در بخش کاتا و کومیته انفرادی برای نفر اول ۵هزار دلار، نفر دوم ۲ هزار دلار، نفر سوم هزار دلار و در بخش کاتا تیمی هزار و پانصد دلار برای تیم اول بود.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه