رفتن به بالا
  • جمعه - 23 آبان 1399 - 12:36
  • کد خبر : ۸۳۰۸
  • مشاهده :  399 بازدید
  • چاپ خبر : کاوه رضایی : باید دیدارهایی مثل بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی باشد
پس از گلزنی در دیدار شب گذشته؛

کاوه رضایی : باید دیدارهایی مثل بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی باشد

آندونی سوبیسارتا، دروازه‌بان مشهور و پیشین اسپانیایی، کاوه رضایی ملی‌پوش کرمانشاهی تیم کلوب بروژ بلژیک را برای انتقال به لوشامپیونه فرانسه زیر نظر دارد.

کاوه رضایی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید دیدارهای سطح بالایی مثل بازی با بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی قرار بگیرد.

کاوه رضایی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران گفت: باید دیدارهای سطح بالایی مثل بازی با بوسنی بیشتر در تقویم تیم ملی قرار بگیرد.

به گزارش یاریزان و به نقل از خبرگزاری فارس، کاوه رضایی درباره برتری تیم ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی و هرزگوین اظهار داشت: بازی خوب و سطح بالایی بود. امیدوارم در آینده هم چنین دیدارهایی در تقویم ما باشد. زیرا به تیم ملی کمک می کند و می توانیم هماهنگ تر شویم.

وی افزود: مطمئنا اگر از گروه خود بالا برویم و حتی به جام جهانی صعود کنیم، حریفان ما خیلی سطح بالا و بهتر از بوسنی هستند. امیدوارم فدراسیون فوتبال برنامه ریزی های بهتری در آینده داشته باش.همچنین بازی ها و اردوهای بهتری داشته باشیم و از فرصت های خود استفاده کنیم.

مهاجم تیم ملی ایران تصریح کرد: خیلی خوشحال هستم که به تیم کمک کردم . همه تیم سعی کردیم صد در صد باشیم و مقابل بوسنی ضمن ارائه بازی خوب به برد برسیم. پیروزی در این دیدار خیلی مهم بود . خدا را شکر توانستیم این کار را انجام بدهیم.

رضایی اضافه کرد: همه بازیکنان تلاش کردند همدیگر را در دیدار با بوسنی رو به جلو هل بدهند تا بهترین بازی ممکن را انجام بدهیم. خدا را شکر نیمه اول به حریف موقعیت ندادیم و فرصت های خیلی خوبی هم داشتیم. در نیمه دوم هم از فرصت های خود استفاده کرده و توانستیم گل بزنیم. این بازی در آینده خیلی به ما کمک می کند. در هر مسابقه بهتر می شویم.


اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه