رفتن به بالا
  • سه شنبه - ۲۲ تیر ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۷
  • کد خبر : ۱۰۹۷۶
  • چاپ خبر : کانیاو در دقایق پایانی پیروزی را با تساوی عوض کرد / اعتراض رسمی به وقت اضافه مشکوک
هفته سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران

کانیاو در دقایق پایانی پیروزی را با تساوی عوض کرد / اعتراض رسمی به وقت اضافه مشکوک

تیم کانیاو اشنویه در هفته ششم از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران مقابل موفق به شکست تیم بعثت کرمانشاه شد. به گزارش یاریزان؛ در گروه دوم از مرحله دوم مسابقات لیگ دسته سوم فوتبال ایران تقابل دو تیم کانیاو اشنویه و بعثت کرمانشاه در هفته ششم این رقابت ها روز سه‌شنبه در استادیوم آزادی مهاباد برگزار شد. از ابتدای این دیدار هر دوتیم برای کسب سه امتیاز وارد میدان شده بودند و بارها با خلق موقعیت بر روی دروازه یکدیگر فوتبالی جذاب و تماشایی را به نمایش گذاشتند. اما کانیاو اشنویه با استفاده حداکثری از موقعیت ها توانست در دقیقه ۳۵ اولین گل این دیدار را بثمر برساند. گل دوم این تیم هم در دقیقه ۷۲ بثمر رسید تا بعثتی ها فشار را بروی دروازه تیم میزبان به حداکثر برسانند. تا اینکه در دقیقه ۸۰ دروازه بان تیم کانیاو اشنویه با انجام خطا روی مهاجم حریف باعث شد تک گل تیم بعثت از روی نقطه پنالتی بثمر برسد. این صحنه که با چاشنی درگیری دو بازیکن همراه بود در نهایت باعث اخراج دروازه بان کانیاو و مهاجم بعثت شد تا بازی برای دقایقی متوقف شود. در پایان این دیدار نماینده اشنویه با نتیجه دو بر یک سه امتیاز را به حساب خود واریز کرد و تا پس از انجام پنج دیدار با کسب پنج امتیاز در رده هفتم جدول مسابقات جای بگیرد.

تیم کانیاو اشنویه در هفته سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران در دیدار با تیم کیان اراک با کسب یک امتیاز به خانه بازگشت.

تیم کانیاو اشنویه در هفته سیزدهم لیگ دسته سوم فوتبال ایران در دیدار با تیم کیان اراک با کسب یک امتیاز به خانه بازگشت.

به گزارش یاریزان؛ هفته سیزدهم از مرحله نهایی لیگ دسته سوم فوتبال ایران با برگزاری ۱۳ دیدار در سه گروه، عصر امروز سه شنبه ٢٢ تیر ماه آغاز شد.

تیم کانیاو اشنویه در دیداری حساس در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف نماینده این شهر در لیگ دسته دوم رفت.

تیم میزبان در دقیقه ۱۷ این دیدار از روی نقطه پنالتی گل اول این دیدار را به ثمر رساند تا اراکی ها با تداوم همین نتیجه به رختکن بروند.

کانیاوی ها نیمه دوم را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه ۵۵ توسط مهرداد چهارده معصوم به گل اول خود رسیدند.

حملات دو تیم در این نیمه ادامه داشت تا اینکه کانیاوی ها در دقیقه ۸۶ از روی نقطه پنالتی توسط مقصود پیغامی پیش افتادند.

تیم میزبان در دقایق پایانی به گل تساوی دست یافت تا کانیاوی ها با یک امتیاز اراک را ترک کنند.

پس از کسب نتیجه تساوی کانیاو اشنویه پانزده امتیازی شد و دررده هفته جدول جای گرفت.

در پایان این دیدار، باشگاه کانیاو اشنویه با ارسال نامه‌ای به سازمان و کمیته داوران، رسما به داوری‌ بازی‌ این تیم در مقابل تیم کیان اراک از هفته سیزدهم (گروه دوم) اعتراض کرد.
مدیر عامل تیم کانیاو در این نامه خواهان پیگیری این اتفاقات شده است. متن این اعتراض به شرح زیر است:

ریاست محترم سازمان لیگ
با سلام

احتراما ضمن آرزوی بهروزی و توفیق روز افزون برای جنابعالی و همکاران محترم،با عنایت به اشتباهات مکرر داوران در دیدارهای این فصل تیم کانیاو اشنویه که باعث متضرر شدن این باشگاه شده، ضمن احترام به جامعه داوری،بدینوسیله مراتب اعتراض خود را در این خصوص اعلام می‌کنیم. خواهشمند است مراتب اعتراض این باشگاه را به کمیته محترم داوران فدراسیون ابلاغ فرمایید.

متن اعتراض به این قرار است:

در این بازی ۶ دقیقه وقت اضافی از سوی داور اعلام شد که در این بازه زمانی تیم کانیاو ٢ بر ١ پیش افتاده بود.

ولی داور ٧ دقیقه دیگر هم بدون هیچگونه زد و خورد و کش مکشی به وقت تلف شده بازی اضافه کرد و باعث شد که تیم کانیاو، بازیکنان و کادر فنی دچار ناراحتی و استرس بشوند که در این میان کیان اراک گل دوم را به کانیاو زد و داور بعد از ١٣ دقیقه وقت تلف شده و بعد از گل کیان سوت پایان بازی رو به صدا در آورد.

خواهشمندیم که پیگیری های لازم رو انجام دهید تا در بازی های دیگر شاهد همچین اشتباهاتی نباشیم.

 

اخبار مرتبط


ارسال دیدگاه